انجمن

مشکل در لینک صفحات  (۳ نوشته)

• amin_eshgh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹

سلام این اولین پست من هستش
    من یه vps گرفتم (ویندوز) و یک دامین و به هر ضرب و زوری بود بلاخره، iis رو نصب کردم . دامین رو بهش وصل کردم پس از اون چون حرفه ای نیستم به کمک web platform installer موفق شدم به سادگی وردپرس و پیش نیاز هاش (my sql + php +....) رو نصب کنم و کانفیگ رو انجام بدم!! اما متاسفانه بعدا دیدم به همین راحتیم نبوده و در مکانی که به iis برای فایل های هاست معرفی کردم X:\filehaye server فایل های وردپرس وجود نداره بلکه یه فولدر به نام wordpress وجود داره که فایل های وردپرس داخلش هستش x:\filehaye server\wordpress و شما باید برای دیدن سایت به جای آدرس mydomain.com به آدرس mydomain.com/wordpress برید تا بتوانید سایت را مشاهده کنید همچنین برای لاگین باید http://mydomain.com/wordpress/wp-admin/
    بروید بعدا موفق شدم از داخل iss و زیر مجموعه سایت ها محل ذخیره سازی فایل ها رو به filehayeserver/wordpress تغییر بدم و با وارد کردن آدرس mydomain.com مستقیم سایت رو ببینم اما متاسفانه دیگه نمیشه به وردپرس لاگین کرد تا آدرس محل ذخیره سازی رو دوباره به حالت X:\filehaye server تغییر ند
    از طرف دیگه لینک صفحات دچار مشکل شده و چه آدرس رو تغییر بدم و چه ندم آدرس هایی که در ستون سمت راستی سایت نمایش داده میشه وقتی روش کلیک میکنید میزنه 404 not found همینطور وقتی میخوام از یک صفحه لینک صفحه دیگه رو بدم چون داخل لینک نام فولدر wordpress قرار داره دیگه لینک کار نمیکنه
    چطور باید این موضوع رو اصلاح کنم که به وردپرس بفهمونم که باید آدرس رو از mydomain.com/wordpress به mydomain.com تغییر بده ؟

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۴

با سلام،
    طبق مشکلی که برای URLهای سایت تان مطرح کردید که خطای 404 دارند.
    بهترین کار و کار استاندارد در این زمینه این است که توسط بخش ابزارها از نوشته ها، برگه ها و ... نسخه پشتیبان تهیه کنید و سیستم وردپرس را بطور کامل حذف کنید و این بار برای نصب مجدد خودتان پوشه ها و فایل های داخل پوشه زیپ اصلی سیستم وردپرس را از پوشه wordpree خارج و دوباره زیپ کنید.
    مراحل نصب را با همان اطلاعات دیتابیس قبلی که بهتر است فایل config.php قبل از حذف فایل ها و پوشه های سیستم وردپرس قبلی ذخیره کنید تا برای راه اندازی وردپرس جدید از آنها استفاده کنید.

موفق باشید...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    amin_eshgh
  • amin_eshgh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹

netools گفت:
    با سلام،
    طبق مشکلی که برای URLهای سایت تان مطرح کردید که خطای 404 دارند.
    بهترین کار و کار استاندارد در این زمینه این است که توسط بخش ابزارها از نوشته ها، برگه ها و ... نسخه پشتیبان تهیه کنید و سیستم وردپرس را بطور کامل حذف کنید و این بار برای نصب مجدد خودتان پوشه ها و فایل های داخل پوشه زیپ اصلی سیستم وردپرس را از پوشه wordpree خارج و دوباره زیپ کنید.
    مراحل نصب را با همان اطلاعات دیتابیس قبلی که بهتر است فایل config.php قبل از حذف فایل ها و پوشه های سیستم وردپرس قبلی ذخیره کنید تا برای راه اندازی وردپرس جدید از آنها استفاده کنید.

موفق باشید...

فکر کنم کامل متوجه منظ.ورتان نشدم ولی من کل فایل های وردپرس رو پاک کردم و دوباره دانلودش کردم و اکسترکت کردم و ازم نام دیتابیس و یوزر دیتابیس و رمزشو خواست بعدش گفت نتونسه wp-conf.php رو بسازه و به صورت دستی این کد ها رو کپی کن و فایل رو ذخیره کن که این کار رو کردم بعدش گفت شما قبلا وردپرس رو نصب کردید واسه شروع جدید باید جدول های قبلی رو پاک کنید! خلاصه من یوزر و پسورد آدمین رو زدم و خواستم وارد شم اما دیدم وارد نمیشه چون هنوز فکر میکنه که باید به آدرس X;\filehaye server\wordpress\wp-login.php بره و هنوز نفهمیده که من تمام فایل های جدید رو در x:\filehaye server اکسترکت کردم و دیگه فولدر wordpress وجود نداره
    چطوری باید وردپرس رو از بیخ و بن پاکش کنم که هیچی نمونه ؟ (چون تو add/remove که نیستش) فایل هاشم که پاک کردم باز فکر میکنه فولدر wordpress باید باشه چیکار کنم ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.