انجمن

سئوال در مورد phpmyadmin  (۵ نوشته)

• mahbod

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۲۰

آیا در انجمن یا وبلاگهای دوستان جایی هست که در مورد phpmyadmin توضیحاتی داده شده باشه؟ من اینجا نتونستم پیدا کنم. کلا میخوام بدونم که این افزونه چیه؟ چکار میکنه و نحوه ی نصب و عملکردش چگونه است؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۲۹

phpmyadmin یک افزونه نیست. اصلاً به وردپرس مربوط نیست. برای اطلاعات بیشتر به سایت همین برنامه میتونید برید(فقط کافی بود در گوگل جستجو میکردید) :

http://www.phpmyadmin.net/

• mahbod

آفلاین
    عضو
    ۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۴۷

در گوگل جستجو کردم و اتفاقا از همین سایت دانلودش هم کردم، اما وقتی باز کردم دیدم که یه دارکتوریه که توش فایلهای زیادیه...چرا به ورد پرس مربوط نیست؟ برای حل مشکلی که من چند روز پیش داشتم نوید از من خواست که از طریق phpmyadmin لیست محتویات httpdocs رو براش بفرستم. از همونجا توجه ام به این مطلب جلب شد، در همین انجمن هم سرچ کردم و بیش از 30 مورد مطلب دیدم که کارهای زیادی را با phpmyadmin انجام داده بودند یا توصیه به انجامش کرده بودند. من آدم راحت طلبی نیستم و مطمئن باشید که قبل از اینکه اعضا رو به دردسر بندازم راههای ممکن رو خودم امتحان میکنم. اما در مواردی که به وردپرس و سایتم مربوط میشه ترجیح میدم با احتیاط عمل کنم و نظر اساتید رو بپرسم.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۷

phpmyadmin یک ابزار آزادمتن هست برای مدیریت پایگاه‌داده‌ی MySQL ٬ و در واقع یه چیز مستقل هست٬ به‌همین دلیل Mizsia فرمودن که به وردپرس ربط [وابسته‌گی] نداره٬ اما چون وردپرس از پایگاه‌داده MySQL استفاده می‌کنه٬ در برخی موارد مجبوریم از ابزارهای مدیریتی این پایگاه مثل phpmyadmin یا MySQLcc استفاده کنیم.

• mahbod

آفلاین
    عضو
    ۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۴

متشکرم از توضیحتون Mizsia و گناهکار عزیز

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.