انجمن

عدم شناخت یوسر نیم و پسورد در پنل وردپرس  (۳ نوشته)

• siyamaknadimi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸

سلام من یک سایت دارم که با وردپرس کار شده است
    امروز که خواستم در مدیریت پنل لاگین کنم دیدم یوسرنیم و پسورد مرا نمیشناسد و کل سایت هم سفید میاد
    وارد هاست شدم که از طریق سی پنل پیگیری کنم دیدم پسورد آنجاهم عوض شده است
    بعد از ارتباط با هاست ، ریست کردن پسورد مرا
    وقتی وارد قسمت wp-user شدم که بتوانم از آنجا پسورد جدید بدهم دیدم که یوسر نیم همان قبلی هستش و رمز جدید هم دادم اما بازهم نمیشناسد با رمز جدید و جالب اینجاست که قسمت فراموشی رمز را در وردپرس میزنم که به من پسورد جدید بدهد ایمیل مرا نمیشناسد و میگوید موجود نیست با اینکه در قسمت wp-user در هاست هنوز همون ایمیل قبلی من بعنووان ایمیل یوسر قرار دارد
    بنظر شما این مشکلات از چی هستش با اینکه همه یوسر نیم و پسوردها در هاست وردپرس درست است ولی باز کنترل پنل خود وردپرس نمیشناسد حتی ایمیل مرا؟
    چگونه میشود این مشکل را حل کرد؟
    (این چند وقت پلاگ این جدیدی هم نصب نکردم که بگویم از آن است و تا دوروز پیش همه چی اوکی بود)
    آدرس سایت http://www.faragasht.com

• musicfars

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴

دلایل مختلفی میتونه باشه مثل پلاگین های امنیتی ...
    چن تا دلیل میتونه باشه ک دوستان هم بهشون اشاره کردن ... اما ممکنه دلیل دیگه ای هم داشته باشه مثل اینکه
    وبسایت شما ممکنه تحت حملات Bruteforce قرار بگیره و مدیریت هاستینگ فایل login.php شما رو خالی کنه ک فشار وارده بر سرور رو ورداره...
    یا اینکه افزونه ، قالبی رو نصب کرده باشین که با هم ناسازگاری داشته باشن و صفحه مدیریت شما رو سفید کنه...

در صورت نیاز به کمک (رایگان) اینجا ( طراحی پارسیان ) درخواست خودتون رو ارائه بدین.

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۸
    ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۵

سلام دلالی مختلفی میتونه داشته باشه اما برای راه افتادن کارتون فکر کنم با بروزرسانی دستی وردپرس مشکل تون حل بشه ...

درباره‌ی این موضوع