انجمن

ایجاد بیش از یک پست در پیج غیر اصلی  (۵ نوشته)

• ehsan1425

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷

با سلام
    مشکلی داشتم اینه که من نمیتونم در پیج هایی غیر از پیج اصلی در وردپرس انگلیسی بیش از یک پست قرار بدم.
    می خواستم بدونم که آیا وردپرس چنین امکانی داره و یا افزونه ای برای این کار وجود نداره و خلاصه چطور این کار رو انجام بدم.
    منتظر پاسخ هاتون هستم
    متشکرم.

• ehsan1425

آفلاین
    عضو
    ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴

سلام
    متشکرم که جوابم رو دادید.اگه با وردپرس انگلیسی(فارسی کار نکردم) کار کرده باشید می بینید که در صفحه اصلی سایتتون میتونید تعداد زیادی پست بگذارید اما در پیج های دیگه ای که می سازید امکان نداره که بیش از یک پیج قرار بدید.
    آیا وردپرس چنین امکانی نداره؟؟یا با افزونه حل میشه؟؟؟
    متشکرم

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰

با سلام،
    باز هم متوجه منضورتان نمیشم!!!
    دقیقا در چه صفحه هایی می خواهید محتواهای زیادی را مشابه صفحه اصلی سایت تان نشان دهید؟
    این امکان برای نمایش عنوان و لینک مطالب دیگر، در لینک تاپیک قبلی برایتان ارسال کردم فراهم می باشد.

موفق باشید...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ehsan1425
  • ehsan1425

آفلاین
    عضو
    ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲

باز هم متشکرم که جواب منو دادید.
    برچسب های مشترک دقیقا چیه؟
    متشکرم

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸

با سلام،
    شما وقتی در پیشخوان وردپرس روی گزینه ارسال نوشته از منوی کناری کلیک می کنید، به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید برای مطلب جدیدتان عنوان، محتوا، URL، برچسب و ... تعیین کنید.
    برچسب ها، کلمه های کلیدی و مشابه ای هستند که به محتوای نوشته مرتبط می باشند و باعث افزایش تاثیرگذاری روی نتایج موتورهای جستجو می گردند؛ لذا اگر شما برای هر نوشته یا مطلب از سایت وردپرس تان برچسب های متعددی را انتخاب کنید و بین چند نوشته یا مطلب برچسب های مشترک وجود داشته باشد؛ آنگاه صفحه ای مشابه صفحه نخست سایت تان بوجود می آید که چندین نوشته یا مطلب را با عنوان، محتوا و ... متناسب با برچسب مشترک نمایش می دهد.

موفق باشید...

درباره‌ی این موضوع