انجمن

بهم ریختگی ناگهانی  (۷ نوشته)

• parsshoofajh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲

سلام
    بطور کاملا ناگهانی و بدون هیچ دستکاری قالب سایت من بهم میریزه ایراد از چیه؟ من فقط پست میذارم در روز ...یکبار هفته گذشته اتفاق افتاد،تنها راهش این بود که کلا از نو بسازمش...اما از اون موقع به بعد دوباره در همون بازه زمانی امروز بهمون مشکل دقیقا همون مشکل دچار شد.....کش و حافظه پنهان و همه چیز رو میدونم ..اما مشکل از جای دیگست انگار...

تروخدا کمکم کنید...حیاتیه

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲

با سلام،
    پوسته وردپرس تان را از کجا تهیه کرده اید؟ ممکن است دارای لایسنس و تاریخ انقضا چند فایل باشد؛ اگر در یک دوره زمانی معین به این مشکل برمی خورید.
    اگر فقط ظاهر سایت تان بهم می ریزد باید فایل های css پوسته تان را بررسی کنید.
    و ...

موفق باشید...

• parsshoofajh

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰

netools گفت:
    با سلام،
    پوسته وردپرس تان را از کجا تهیه کرده اید؟ ممکن است دارای لایسنس و تاریخ انقضا چند فایل باشد؛ اگر در یک دوره زمانی معین به این مشکل برمی خورید.
    اگر فقط ظاهر سایت تان بهم می ریزد باید فایل های css پوسته تان را بررسی کنید.
    و ...

موفق باشید...

قالب پولی هستش و من از سایتهای خارجی بصورت رایگان دانلود و فارسی و راستچین کردم... و در بازه زمانی خاصی خود به خود ظاهر سایت بهم میریزد... به استایل شیت مربوط نمیشه چون دستکاری نمی کنم که خراب بشه

• parsshoofajh

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳

parsshoofajh گفت:

قالب پولی هستش و من از سایتهای خارجی بصورت رایگان دانلود و فارسی و راستچین کردم... و در بازه زمانی خاصی خود به خود ظاهر سایت بهم میریزد... به استایل شیت مربوط نمیشه چون دستکاری نمی کنم که خراب بشه

قالب BazarShop محصول themeForest , Yith هستش که پولیه ولی در سایتهای ایرانی و خارجی رایگانش هست...یعنی نال شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راهنمایی لطفا خیلی حیاتیه! میشه سفارشیش کرد تا سایت سازنده دست کاریش نکنه؟

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۸
    ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷

parsshoofajh گفت:

قالب BazarShop محصول themeForest , Yith هستش که پولیه ولی در سایتهای ایرانی و خارجی رایگانش هست...یعنی نال شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راهنمایی لطفا خیلی حیاتیه! میشه سفارشیش کرد تا سایت سازنده دست کاریش نکنه؟

متاسفانه سایتهای فارسی اکثر قالبهای تجاری خارجی رو به صورت نال شده قرار میدن به همین دلیل برخی از قالبها دچار مشکل میشن.
    ولی سایت سازنده دستکاری نمیکنه احتمالا تا یه تاریخی مثلا یه ماه قالب رایگان بوده و میتونستید ازش استفاده کنید حالا که وقتش تموم شده باید خریداری کنید

• parsshoofajh

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶

rezakianoosh گفت:

متاسفانه سایتهای فارسی اکثر قالبهای تجاری خارجی رو به صورت نال شده قرار میدن به همین دلیل برخی از قالبها دچار مشکل میشن.
    ولی سایت سازنده دستکاری نمیکنه احتمالا تا یه تاریخی مثلا یه ماه قالب رایگان بوده و میتونستید ازش استفاده کنید حالا که وقتش تموم شده باید خریداری کنید

نمیشه شما سفارشیش کنید؟

• web-designs.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴

parsshoofajh گفت:

نمیشه شما سفارشیش کنید؟

از طریق ایمیل زیر در ارتباط باشید تا قالبتون بررسی بشه
    info@web-designs.ir
    باتشکر