انجمن

مشکل در ارسال پست و صفحه سفید  (۵ نوشته)

• mehrdadkhan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۷

سلام من طراحی قالبم رو به اتمام رسوندم منتها هنگام ارسال نوشته بعد از اینکه روی دکمه انتشار کلیک میکنم با یک صفحه سفید رنگ روبرو میشم . چندین بار کدنویسی و جداسازی رو انجام دادم ولی درست نشد که نشد . فقط با قالب من مشکل داره ، چون وقتی از سایت خارج میشم و دوباره وارد قسمت لاگین وردپرس بشم صفحه سفید میاد جتی اجازه ذخیره اطلاعات هم نمیده کلا هرکاری میخوام انجام بدم با صفحه سفید مواجه میشم . با قالب های پیشفرض مشکلی نداره حتی یکی از دوستانم یه قالب طراحی کرده که با اون تست کردم هیچ مشکلی وجود نداره . فقط و فقط با قالب من مشکل داره . خواهشا یکی کمک کنه بدجوری گیر کردم . با سپاس

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۱

با سلام،
    اگر اینقدر مطمئن هستید که مشکل فقط از پوسته یا قالب وردپرس می باشد؛ می بایست فایل فانکشن را بررسی کنید.

موفق باشید...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mehrdadkhan
  • mehrdadkhan

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۸

netools گفت:
    با سلام،
    اگر اینقدر مطمئن هستید که مشکل فقط از پوسته یا قالب وردپرس می باشد؛ می بایست فایل فانکشن را بررسی کنید.

موفق باشید...

سلام جناب آقای بختیاری ، خدمت شما عرض کنم بله فقط با قالب من مشکل داره ، چون چندتا قالب تست شد که یکیش رو دوستم طراحی کرده بود مشکل نداشتن فقط با قالب من اینجوری ، احتمال ایراد در فایل single و یا page هستش که من خودم روی این دو مورد شک دارم ولی نمیتونم ایرادشو برطرف کنم . در مورد فانکشن بگم که دوتابع داخل فانکشن قرار داره که یکیش مربوط به تصاویر شاخص و یکی هم مربوط به فارسی سازی اعداد هستش . با سپاس

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰

با سلام،
    به ترتیب فایل های زیر را از سورس ها و کدها خالی کنید ولی قبلش از آنها بکآپ بگیرید.
    1. single
    2. page
    3. function
    بعد از اینکه هر کدام را از سورس ها و کدهای خالی کردید برای انتشار نوشته دوباره اقدام کنید.
    اینطوری سریع تر به نتیجه می رسید که مشکل از کدام فایل است و بعدش برای برطرف کردن مشکل سورس اقدام می کنیم.

موفق باشید...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mehrdadkhan
  • mehrdadkhan

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۴

netools گفت:
    با سلام،
    به ترتیب فایل های زیر را از سورس ها و کدها خالی کنید ولی قبلش از آنها بکآپ بگیرید.
    1. single
    2. page
    3. function
    بعد از اینکه هر کدام را از سورس ها و کدهای خالی کردید برای انتشار نوشته دوباره اقدام کنید.
    اینطوری سریع تر به نتیجه می رسید که مشکل از کدام فایل است و بعدش برای برطرف کردن مشکل سورس اقدام می کنیم.

موفق باشید...

سلام جناب آقای بختیاری
    ضمن تشکر از کمکتون باید عرض کنم مشکل رفع شد با کمک آقای فخار که لحظه به لحظه راهنمایی دادن و کمک کردن و همچنین راهنمایی شما تونستم مشکلم رو رفع کنم و مشکل از فارسی نویسی در فایل فانکشن بود

با سپاس و آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برای شما یا حق

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.