انجمن

مشکل در فانکشن قالب  (۷ نوشته)

• veer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۸

سلام به استادان گرامی
    من یه قالب ترجمه کرده ام برای سایت خودم وقتی رو لوکال هاست نصب کردم این ارور رو داد

Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home/test/public_html/wp-content/themes/BaziOne/functions.php:108) in /home/test/public_html/wp-content/themes/BaziOne/framework/functions.php on line 94

من فایل فانکشن رو که در پوشه framework بود رو دوباره کپی کردم و مشکل حل شد
    ولی وقتی رو هاستم نصب کردم بازم همون ارور رو داد و من آپلود کردم و درست شد ولی وقتی سایت رفرش میشه بازم همون ارور میاد

Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home/ritongam/public_html/wp-content/themes/BaziOne/functions.php:108) in /home/ritongam/public_html/wp-content/themes/BaziOne/framework/functions.php on line 94

کسی راه حل این مشکل رو میدونه؟؟؟
    اینم آدرس سایت: http://www.ritongame.com
    در ضمن این فایل فانکشن اصلی قالب نیست و تو یکی از پوشه های قالب هست

• mortezq21

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۵

فکر کنم شما قالب را استاندارد ترجمه نکردید یعنی فایل po و mo نساختید و ترجمه ها را مستقیم در فایل های اصلی وارد کردید .
    به نظر من این فایل فانکشن دوم را محدود به همین کلمات کرده اند فقط ترجمه استاندارد چاره ساز است

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    veer
  • veer

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۱

mortezq21 گفت:
    فکر کنم شما قالب را استاندارد ترجمه نکردید یعنی فایل po و mo نساختید و ترجمه ها را مستقیم در فایل های اصلی وارد کردید .
    به نظر من این فایل فانکشن دوم را محدود به همین کلمات کرده اند فقط ترجمه استاندارد چاره ساز است

پس چجور ترجمه کنم؟
    بار اولم نیست که ترجمه میکنم و همه قالب هایی که ترجمه کرده ام به همین ترتیب بوده و بدون مشکل

این فانکشن دوم رو به چه کلماتی محدود کردند میشه توضیح بدین؟؟؟

• veer

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۸

سلام
    دوست عزیز فکر کنم فهمیئم برای چی هست
    من تو فایل فامکشن دوم یه چیزیو ترجمه کردم فکر کنم برای همونه فعلا فانکشن اصلی و بدون ترجمه رو ریختم رو هاست تا الان که بعد رفرش های زیاد مشکلی پیش نیومده
    اگه بازم مشکل پیش اومد مزاحم میشم

• mortezq21

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۶

ببینید این کدها از این فایل فانکشن مستقیم اجرا نمی شوند این دستورات در صفحات و single.php فراخوانده می شوند .
    دستور در فانکشن این است که عینا این کلمات که در این فایل استفاده شده در صفحات و single.php فراخوانده شوند مگر اینکه توسط فایل ترجمه معادل آنها .
    چون با این کار تنظیمات برای قالب شما قرار داده شده که به انتخاب شما در کجا از این امکان قالب استفاده شود.

veer
  • veer

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۳

mortezq21 گفت:
    ببینید این کدها از این فایل فانکشن مستقیم اجرا نمی شوند این دستورات در صفحات و single.php فراخوانده می شوند .
    دستور در فانکشن این است که عینا این کلمات که در این فایل استفاده شده در صفحات و single.php فراخوانده شوند مگر اینکه توسط فایل ترجمه معادل آنها .
    چون با این کار تنظیمات برای قالب شما قرار داده شده که به انتخاب شما در کجا از این امکان قالب استفاده شود.

بله درسته
    اشتباه من تو ترجمه این قالب این بود که یه کلمه فارسی تو این فایل فانکشن نوشته بودم

• sme

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۳

دوستان، صرفا تجربه شخصی خودم رو برای حل این مشکل اینجا مینویسم.
    (با توجه به اینکه تاپیک زیرخاکیه، اما لازم دونستم بنویسم.شاید روزی بدرد کسی خورد ;) )
    برای حل این مشکل مطمین ترین راه ویرایش فایل framework/function.php هستش و حذف SPACE (اینترهای اضافی) در فایل فانکشنه.

موفق باشید

Araz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.