انجمن

مشکل انتقال سایت وردپرس شبکه از یک دامنه به دامنه دیگر  (۲ نوشته)

• zahra.s

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰

با سلام

من یک سایت وردپرس شبکه بر روی یک هاست و دامنه ایجاد کردم و پس از اتمام مراحل قصد انتقال این سایت را به هاست و دامنه مجزای دیگری داشتم , بعد از اتمام عملیات انتقال مشکلی که در حال حاضر دارم این است که سایت اصلی موجود بوده و هم سایت باز میشود هم ناحیه ی کاربری وردپرس مربوط به سایت اصلی ؛ ولی سایت های تابعه ی سایت اصلی (منظورم همون ساب دامنه ها ) بهیچ وجه باز نمیشن, این در حالیه که همین سایت و ساب دامنه هاش همچنان در آدرس قبلی موجود هستن و باز میشن.

ممکنه کمک کنید؟
    این پروژه باید دوشنبه تحویل داده بشه , خواهشمندم کمک کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    حمید - تناسب اندام
  • jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴

سلام

این طور که من فهمیدم شما وردپرس شبکه رو از یک هاست و دامنه به یک هاست و دامنۀ دیگه منتقل کردید.

خوب برای اینکه شبکه روی هاست جدید کار کنه، باید تمامی فایل ها و پایگاه داده رو به هاست جدید منتقل کنید.
    اما اگر خواسته باشید سایت وردپرس شبکه با دامنۀ جدید و همچنین زیر دامنه های جدید کار کنه، علاوه بر موارد فوق، شما باید تنظیمات را در پایگاه دادۀ وردپرس انجام بدید. این کار رو می تونید از طریق phpMyAdmin انجام بدید.

باید بگردید و درون جداول options هر چی olddomain.com هست رو به newdomain.com تبدیل کنید که با یک جستجو و جایگزینی ساده می تونید این کار رو انجام بدید.
    پس از اون حالا سایت های شبکه که به صورت site1.newdomain.com هستند به خوبی کار خودشون رو انجام میدن

به طور خلاصه انتقال وردپرس شما چندان کامل نبوده!
    هنوز باید تنظیماتی رو روی اون انجام داد....

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    حمید

درباره‌ی این موضوع