انجمن

سوال پیشرفته و مهم : فرواخوانی پست های وردپرس در خارج از  (۴ نوشته)

• master90

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۹

با سلام خدمت دوستان وردپرس فارسی
    بنده می خواستم در صفحه اصلی سایت ، آخرین پست های 3 بخش دیگر سایت رو که به صورت برگه در سرور هستند در صفحه اصلی نمایش بدم.
    صفحه اصلی : skyapps.ir
    بخش ها :
    android/
    iios/
    java-symbian/
    I. برای اینکار از کد های زیر استفاده کردم.

<?php require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/android/wp-load.php'); query_posts('showposts=5');  if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
    <li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a> دانلود </li>
    <?php endwhile; else: echo "no posts"; endif; ?>
    <?php wp_reset_query(); ?>

این کد رو سه جای صفحه اصلی اجرا کردم. اول قسمت android و بعد بقیه قسمت ها ، ولی فقط قسمت android رو 5 پست آخر رو درست نشون میده. و دو قسمت دیگه رو همون 5 پست آخر android رو دوباره نشون میده و قسمت ios و java-symbian رو فراخوانی نمی کنه و انگار از همون require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/android/wp-load.php برای هر استفاده می کنه. از wp_reset_query و wp_reset_postdata و . . . هم استفاده کردم ولی مثل اینکه باید با کد php ایی حلقه رو ریست کنم که از require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/android/wp-load.php هم صرف نظر بکنه و در کد بعدی php require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/ios/wp-load.php' رو فراخوانی بکنه.

کد کامل هم در زیر اوردم. ممنون میشم کمکم کنید.

I
    <ul>
    <?php require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/android/wp-load.php'); query_posts('showposts=5');  if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
    <li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a> دانلود </li>
            </ul>

<ul>
      		<?php require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/ios/wp-load.php'); query_posts('showposts=5');  if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
            </ul>

<ul>
      		<?php require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/java-symbian/wp-load.php'); query_posts('showposts=5');  if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۶

سلام، این کوئری را بررسی کنید:

<?php require($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/android/wp-load.php'); $recent = new WP_Query("showposts=5"); while ($recent->have_posts()) : $recent->the_post(); ?>
    <?php endwhile; wp_reset_query(); ?>
  • master90

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۶:۴۳

سلام
    ممنون بابت جواب
    تست کردم. تغییری نکرد.
    تو یه وبلاگ خارجی هم دیدم که نوشته بود فقط میشه پست های یک وردپرس رو در صفحه ای خارج از سایت فراخوانی کرد.
    به نظرتون درست میگن؟
    - فعلا به صورت دستی وارد می کنم تا راهی پیدا کنم
    با تشکر

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۶

سلام،

تو یه وبلاگ خارجی هم دیدم که نوشته بود فقط میشه پست های یک وردپرس رو در صفحه ای خارج از سایت فراخوانی کرد.

شما با برگه جداگانه هم میتونید این کار رو انجام بدین.
    با feed هم میتونید این کار رو انجام بدین!
    ولی اون قطعه کدی که خدممتون دادم، باید جواب بده و نباید مشکلی داشته باشه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.