انجمن

نمایش اخرین های کل شبکه در یک بلاگ  (۴ نوشته)

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۷

سلام،ببخشید من میخوام یک شبکه ایجاد کنم،که توش موضوعاتم رو جدا کنم"دلنوشته،مهندسی،وردپرس،ادبی و..."تا اینجاش هیچ مشکلی ندارم،اما میخوام کاری کنم که توی صفحه اصلی"http://namoblog.ir/index.php" کاری کنم که همه مطالب موجود در تمامی قسمت ها در اون نمایش داده بشن.یعنی انگار نه انگار که مطلب توی یک سایت از زیر مجموعه سایت ها ایجاد شده و مطالبش به صورت خیلی عادی یا چکیده شده توی صفحه اصلی نمایش داده بشه..فکر کنم تونسته باشم که منظورمو برسونم،اما با این حال یک توضیح واضح تری میدم.
    یک فایل index.html ایجاد کردم و توش لینک ساب دامین هارو گزاشتم،اما namoblog.ir/index.php دیگه بی استفاده مونده برای همین میخوام ازش یک استفاده ای بکنم و میخوام که تمامی مطالب موجود در ساب دامین ها بره تو صفحه اصلی.حالا دیگه باید متوجه ده باشین!!

• ياسر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۱

سلام
    یه افزونه ای هست هر چی نوشته تو شبکه ارسال بشه می تونه تو یه وبلاگ مشخص بفرسته که البته اینجا دوتا مشکل داریم! اولا اینکه مطالب تکراری می شن دوما اینکه کلا شما کد احتیاج دارید نه افزونه!
    منم دنبال همچین چیزی هستم اگه به نتیجه رسیدم اینجا مطرح می کنم شما هم اگه راه حل پیدا کردید به ما بگید!
    یه کم انجمن شبکه خلوته کاریش نمی شه کرد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    مرتضی نظری
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۱

ياسر جان حالا فرق نداره كه كد باشه/افزونه مهم اينكه اين كارو انجام بده...

اما يك فكري به ذهنم رسيد.عمليش كه كردم.به شما هم نشون ميدم تا ببيني.شايد از تو هم خوشت بيا...

• ياسر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۰

امیدوارم به نتیجه دلخواهمون برسیم :)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.