انجمن

مشکل جدی با افزونه wp-statitics  (۱۰ نوشته)

• Ghost

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۶:۵۹

سلام دوستان من با افزئنه آقای سوفی به مشکل برخوردم
    1.در تنظیمات افزونه و قسمت -> ضریب محاسبه هر بازدید کننده عدد 2 رو ست کردم .حالا هر کار می کنم تنظیمات پیش فرض ریستور نمیشه ! فیلد ضریب محاسبه رو خالی گذاشتم و حتی عدد 1 رو براش تنظیم کردم که هر بازدید کننده رو فقط یکبار حساب کنه اما توفیری نکرد ؟ راه چاره ش چیه؟
    2. ورودی گوگلم هر شب راس ساعت 12 ریست میشه !!!؟ حالا باید چکار کنم ؟

• Ghost

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۵:۳۲

....>؟؟؟؟

• Ghost

آفلاین
    عضو
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۶

خدایا بارالاها سینه ای آگه ما را ده / رفیقی هم زبانی هم دلی هم ره ما را ده / محبت رفته از دلها نمی دانم میدانی/ رفاقت گم شده در ما نمی دانم می دانی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    علی سجاد
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۲

سلام دوستان من با افزئنه آقای سوفی به مشکل برخوردم
    1.در تنظیمات افزونه و قسمت -> ضریب محاسبه هر بازدید کننده عدد 2 رو ست کردم .حالا هر کار می کنم تنظیمات پیش فرض ریستور نمیشه ! فیلد ضریب محاسبه رو خالی گذاشتم و حتی عدد 1 رو براش تنظیم کردم که هر بازدید کننده رو فقط یکبار حساب کنه اما توفیری نکرد ؟ راه چاره ش چیه؟

سلام، فکر کنم مشکل از این قسمت نباشه!
    در نسخه بعدی این مورد رو رفع میکنم :)

2. ورودی گوگلم هر شب راس ساعت 12 ریست میشه !!!؟ حالا باید چکار کنم ؟

در نسخه های قبل، محاسبه ورودی های موتورهای جستجو بدین صورت بود و در نسخه جدید، این امکان روزانه شد.
    سعی میکنم در نسخه بعدی، این امکان را به صورت انتخابی اضافه کنم.

....>؟؟؟؟

برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ از فرستادن نوشته‌هایی چون «کسی جواب نمی‌ده؟»٬ «پس پاسخ من چی شد؟» و... خودداری کنید.
    با تشکر.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Ghost
  • Ghost

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۳

ممنون آقا مطصفی
    یعنی الان برا اصلاح ضریب بازدید هیچ راهی وجود نداره
    اگه از پنل مدیریت ورد قسمت تنظیمات افزونه , جداول افزونه رو پاک کنم و مجدد نصب کنم درست میشه؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۷

ممنون آقا مطصفی
    یعنی الان برا اصلاح ضریب بازدید هیچ راهی وجود نداره
    اگه از پنل مدیریت ورد قسمت تنظیمات افزونه , جداول افزونه رو پاک کنم و مجدد نصب کنم درست میشه؟

خواهش میکنم.
    امکانش هست درست بشود.
    قرار است در نسخه های آینده کل افزونه را تغییر بدهم و تمامی مشکلاتش را رفع کنم.

• Ghost

آفلاین
    عضو
    ۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۰

سلام بچه ها من می خواستم افزونه رو پاک کنم و دوباره بنصبم از تنظیمات خود افزونه دیتابیسش رو پاک کردم اما الان هر کار می کنم نمی تونم افزونه wp-stastics رو ریموو کنم

Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(../../../wp-load.php) is not within the allowed path(s): (/home/amir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2

Warning: require(../../../wp-load.php) [function.require]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2

Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(../../../wp-load.php) is not within the allowed path(s): (/home/amir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2

Warning: require(../../../wp-load.php) [function.require]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../../../wp-load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2
  • parsipdf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۶

سلام اقا محسن
    اقا این افراد آنلاین هم میشه براش ردیف کنی؟ تنها کمبود افزونه همینه یه افراد انلاین بزاری حله همه چیش
    ممنون

• parvizb7

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    ۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۹

آمار دیروزم تا دیروز خوب کار میکرد.اما بعد از غیرفعال کردن افزونه های jQuery Colorbox و NextGEN Gallery و یکبار پاک کردن کش آمار دیروزم صفر شد. کسی میدونه مشلکلش چیه؟
    آقا مصطفی نسخه جدید این افزونه رو تا کی آماده میکنین؟
    واقعا افزونه ی خیلی عالی هستش ممنون ازتون.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۲

آقا مصطفی نسخه جدید این افزونه رو تا کی آماده میکنین؟

تمامی مشکلات را یادداشت میکنم و هرماه یک آپدیتی برایش میدهم :)

درباره‌ی این موضوع