انجمن

مشکل در صفات وبلاگها  (۷ نوشته)

• sahabbi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۳

سلام.
    من یک سیستم وبلاگدهی زدم که وبلاگ های به روز داده شده نمایش داده نمیشد.فهمیدم مشکل از داخل مدیریت سایتها>ویرایش سایت مورد نظر>گذاشتن یک تیک صفات (مثلا عمومی)هست.بعد از گذاشتن این تیک وبلاگ ها در بخش به روز شده ها نمایش داده میشه.
    خوب راه حل رو نصفش رو گفتم :) حالا کسی میتونه بگه چه کار میتونم بکنم که این تیک به صورت پیشفرض فعال باشه؟

تغییراتی که تا حالا دادم:
    (یک فایل htaccess از داخل wp-admin پاک کردم-فایلی به نام htaccess داخل روت نبود! خودم ساختم و ویرایش کردم اون رو(فایل های مخفی نمایش داده میشه)

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۸

سلام،من در حال حاظر دارم وبلاگمو اماده میکنم،اما وقتی که اماده کردم اولین مطلبی که در قسمت وردپرسش ایجاد میکنم،حل چنین چیز ها هست،مطمعنا از اون مقاله لذت و بهره کافی خواهید برد.با تشکر

• sahabbi

آفلاین
    عضو
    ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۰

برای یک راه حل که شاید چند خطه صبر کنم شما وبلاگ بسازی.اگه واقعا بلدی که به جای این دو خط جواب رو میدادی بی زحمت!!!

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۱

ببخشيد.من كلا چيزي بلد نيستم.منتظر باشيد يكي كه بلده بياد كمكتون كنه.موفق باشيد

• sahabbi

آفلاین
    عضو
    ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۴

ممنون میشم لطف میکنید

• mehrabunblog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۳

سلام، چنین چیزی واسه منم اتفاق افتاده
    بعد از اینکه وبلاگ جدید ساخته شد تو قسمت حریم خصوصی گزینهی " از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند." انتخاب شده، که اگه گزینه ی مقابلش رو انتخاب کنیم مشکل حل میشه

• mehrabunblog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۵

این نمیتونه راه حلی برای این موضوع محسوب بشه، اما شاید بتونه کمکی به حل این مشکل باشه. اگه به جواب رسیدید حتما اینجا بنویسید. تشکر.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.