انجمن

سوال در رابطه با Domain Mapping  (۱۱ نوشته)

• wp-blog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۷

سلام
    میخواستم ببینم با این پلاگین که روی وبلاگ ها دامین پارک میشه ایا از دومین باید از طریق cpanel برای کاربر دومین رو پارک کرد یا زمانی که خودش ار پنل مدیریت بلاگش دومین رو ثبت میکنه پارک انجام میشه ؟

• ياسر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۰

سلام
    نه متاسفانه (شاید هم خوشبختانه!) خودش پارک نمی شه و باید هر دامنه رو خودتون دستی تو cpanel به دامنه های پارک شده اضافه کنید. بدی این افزونه اینه که تا زمانی که شما دامنه رو پارک نکنید وبلاگ از دسترس کاربر خارج می شه چون آدرس قبلی وبلاگش به آدرس اون دامنه هدایت می شه
    البته به صورت دوره ای می تونید تو تنظیمات شبکه قسمت domains رو چک کنید تا دامنه های اضافه شده کاربرا رو ببینید. یه راه حل خوب اینه که کاربرا رو مجبور به پر کردن یه فرم درخواست دامنه کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    wp-blog
  • wp-blog

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۳

tickblog گفت:
    سلام
    نه متاسفانه (شاید هم خوشبختانه!) خودش پارک نمی شه و باید هر دامنه رو خودتون دستی تو cpanel به دامنه های پارک شده اضافه کنید. بدی این افزونه اینه که تا زمانی که شما دامنه رو پارک نکنید وبلاگ از دسترس کاربر خارج می شه چون آدرس قبلی وبلاگش به آدرس اون دامنه هدایت می شه
    البته به صورت دوره ای می تونید تو تنظیمات شبکه قسمت domains رو چک کنید تا دامنه های اضافه شده کاربرا رو ببینید. یه راه حل خوب اینه که کاربرا رو مجبور به پر کردن یه فرم درخواست دامنه کنید

میشه کاری کرد که خودش پارک کنه ؟
    سیستم های بزرگ هم دستی پارک میکنن؟
    مثلا میهن بلاگ ...
    میخوام ببینم راهی هست که از روال دستی خارج بشه
    یا مثلا نمیشه مثل ساب دومین که مجازی ساخته میشه , این هم میشه اون کار رو کرد؟

• ياسر

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۹

راستی اینا درباره افزونه domain maping رایگانه که تو مخزن افزونه های وردپرس هست یه افزونه پولی هم به این اسم هست که تو سایت wpmudev گیر می آد
    اطلاعی ندارم اما سرویس های بزرگ به هر حال سیستمشون فرق میکنه مثلا ما نمی تونیم به کاربرا امکان ویرایش قالب بدیم (اگه بخوایم هم نمی تونیم!) وردپرس شبکه یه جورایی همون وردپرس.کامه و سیاست های اونو داره. فروش قالب، دریافت هزینه برای اتصال دامنه و...
    شایدهم راهی باشه! می گردم اگه خبری شد اطلاع می دم :)

wp-blog
  • wp-blog

آفلاین
    عضو
    ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۲:۵۹

tickblog گفت:
    راستی اینا درباره افزونه domain maping رایگانه که تو مخزن افزونه های وردپرس هست یه افزونه پولی هم به این اسم هست که تو سایت wpmudev گیر می آد
    اطلاعی ندارم اما سرویس های بزرگ به هر حال سیستمشون فرق میکنه مثلا ما نمی تونیم به کاربرا امکان ویرایش قالب بدیم (اگه بخوایم هم نمی تونیم!) وردپرس شبکه یه جورایی همون وردپرس.کامه و سیاست های اونو داره. فروش قالب، دریافت هزینه برای اتصال دامنه و...

ممنون
    یه سوال دیگه مربوط به موضوع تاپیک نیست , دیگه براش تاپیک نزنم
    میشه کاری کرد که کاربر از داخل پنلش یه کلمه رو وارد کنه و بشه اون کلمه رو داخل قالب نشون داد ؟
    به عنوان مثال :
    کاربر داخل پنل بزنه : سلام
    و این سلام بیاد داخل هدر قالب نمایش داده بشه

• ياسر

آفلاین
    عضو
    ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۱

مثل عنوان و شرح وبلاگش نمایش داده بشه؟ یا مثلا به شکل یه پیام خوش آمد گویی؟ دقیق متوجه نشدم منظورتون رو. به هر حال برای وردپرس هرچیزی که تصور بکنید وجود داره! کافیه تو افزودن افزونه چند تا کلمه مرتبط رو جستجو کنید حتما نتیجه می گیرید

wp-blog
  • طالبیان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۴

s

wp-blog گفت:
    سلام
    میخواستم ببینم با این پلاگین که روی وبلاگ ها دامین پارک میشه ایا از دومین باید از طریق cpanel برای کاربر دومین رو پارک کرد یا زمانی که خودش ار پنل مدیریت بلاگش دومین رو ثبت میکنه پارک انجام میشه ؟

سلام
    برای اینکه وقتی کاربر دامنه را در این افزونه وارد کرد تا وبلاگ با دامنه بالا بیاد باید تنظیمات خواصی روی dns server انجام بشه که این ملزم به داشتن سرور اختصاصی است
    اما برای هاست های share باید حتما پارک شود

• طالبیان

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۷

tickblog گفت:

هر افزونه ای که از سایت wpmudev نیاز داشته باشید را من می تونم د اختیارتون قرار بدم
    اگه خواستی از سایت شرکت در خواست بدید تا براتون ارسال گردد

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۴

bloghaa گفت:

هر افزونه ای که از سایت wpmudev نیاز داشته باشید را من می تونم د اختیارتون قرار بدم
    اگه خواستی از سایت شرکت در خواست بدید تا براتون ارسال گردد

هرگونه فعالیت تجاری، خلاف قوانین انجمن است
    همانطور که مشاهد میکنید ایشان حتی نام خودشان را نیز به صورت تبلیغاتی "Bloghaa.Com اولین سیستم وبلاگ دهی" انتخاب کردند .
    از مدیران درخواست دارم این کاربر خاطی را مسدود نمایند.
    با تشکر

طالبیان
  • طالبیان

آفلاین
    عضو
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۳

metablog گفت:

هرگونه فعالیت تجاری، خلاف قوانین انجمن است
    همانطور که مشاهد میکنید ایشان حتی نام خودشان را نیز به صورت تبلیغاتی "Bloghaa.Com اولین سیستم وبلاگ دهی" انتخاب کردند .
    از مدیران درخواست دارم این کاربر خاطی را مسدود نمایند.
    با تشکر

سلام معین جان
    همینطور که می دونید وردپرس شبکه در بیش از 90 % موارد جنبه تجاری دارد
    هدف از حضور من در این انجمن و رفع مشکلات کاربران هیچ اهداف تجاری ندارد
    پرداخت مبلغ 2 میلیون تومان برای اکانت wpmu.org و ارسال رایگان افزونه به کاربرانی که در خواست می دهند خود دلیل این مدعا است . اگر کسی تمایل داره می تونه با پرداخت حداقل 79$ این افزونه ها را در هرجایی به طور رایگان انتشار دهد. من تمایل دارم به افرادی که نیاز دارند و در خواست می دهند این افزونه ها را به طور رایگان ارسال کنم.
    چرا مدیران وردپرس فارسی با خرید اکانت از این سایت خودشون این افزونه ها را رایگان در اختیار ما قرار نمی دهند ؟ ؟
    ما خودمون wordpress mu 2 فارسی کردایم مشکلات را برطرف کرده ایم تا الان
    من هیچ دلیلی نمی بینم که تجربیات خودم را برای فعالیت تجاری دیگران به رایگان انتشار بدهم ، همین طور که مدیران این انجمن در صورتی که کاری برای کسی انجام بدهند هزینه در یافت می کنند . پس حضور من فقط برای کمک به دیگران است نه فعالیت تجاری

من 2 بار تا الان به خاطر نام خودم مسدود شده ام و تمایل بسیار به ارائه این نام در انجمن دارم

اگر مدیران این نام کاربری من را مبنی بر تجاری بودن مسدود کنند دیگر هیچ افزونه ای از این سایت در اختیار کاربران قرار نمی دهم ، هیچ ایمیل و در خواستی مبنی بر کمک را پاسخ نخواهم داد .

موفق و پیروز باشید
    روح الله طالبیان ( مدیر سایت بلاگها )

Moeini
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۵

بنده هم با اقاي طالبيان موافقم.ببينيد اين قانون يك كوچولو ايراد داره.اونم اينه كه كساني كه كمي حق دارند رو انجمن بايستي كمي با يك نگاه ديگه بهش ديده بشه.مثلا افرداي مثل اقا مصطفي,اقا مرتضي(راكي),اقا مرتضي(ناظم),سعيد فرد و...كمي با اين ها بايد با ملايمت بيشتري باهاشون برخورد بشه...
    اقاي طالبيان هم از انصاف نگزريم دارن به بچه هاي شبكه كمك ميكنه...همينجوريشم بچه هاي شبكه توشون باتجربه قوي زياد نيست...حالا فكرشو كنيد كه يكي از با تجربه هاي شبكه مسدود بشه...واقعا فاجعه ميشه.مثلا اگه ايشون مسدود بشن,جايگزينشون كيرو ميتونيد بياريد?اقاي گناهكارو?...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.