انجمن

آپلود فایل در کنترل پنل!  (۳ نوشته)

• imperial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۰

سلام خسته نباشید دوستان. من جدیدا جزو وردپرسی ها شدم و خیلی هم باهاش حال کردم. تقریبا همه چیزاشو خودم فهمیدم. حتی آپلود کردن و افزایش محدودیت فایل که خیلی ها نمیدونن!
    اما یه چیزی رو تست کردم! توی هاست خودم و به صورت دستی از خود هاست (فایل منیجر) یه فایلی رو آپلود کردم و بعدش اونو برای تست کردن سرعت دانلود، دانلود کردم. سرعت از اون چیزی که می بایست کمتر بود ولی به مرور زمان سرعتش بیشتر شد. همون فایل رو توی کنترل پنل وردپرسم آپلود کردم و بعد از دانلود سرعتش فوق العاده بالا بود. میخواستم بدونم این تفاوت سرعت از چیه؟ و اینکه سؤال مهم ترم اینه که چطوری میتونم توی وردپرس فولدربندی کنم و فایلهام رو هرجایی از هاستم که خواستم آپلود کنم (اما با آپلودر خود وردپرس)
    مثلا چطوری می تونم فولدر بسازم یا اصلا فولدرهام رو توی هاست اصلیم ببینم. برای مثال من میخوام روی ساب دامینم فایل آپلود کنم این کارو چطور میتونم توی وردپرس انجام بدم؟ چندتا افزونه ی آپلودر هم نصب کردم اما یا ارور دادن یا هیچ فرقی با آپلودر خود وردپرس نداشتن. مثلا میخوام فایل هام رو توی آدرس files.mydomain.com/musics آپلود کنم اما با آپلودر خود وردپرس فقط اینطوری میشه : mydoamin.com/wp-content/2012/03/file.mp3
    البته توی تنظیمات میشه اون اسمت wp-content رو تغییر داد اما من به شیوه ای که گفتم میخوام...
    لطفا کمک کنید ):

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NooreYar.ir
  • NooreYar.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰

سلام دوست عزیز
    انشا نوشتید؟
    شما میتونید با دانلود افزونه زیر این کار را در وردپرس انجام دهید:
    دانلود از سایت اصلیwp-filemanager
    از طریق سایت زیر هم میتونید اموزش رو بگیرید
    کلیک کنید(سایت من نیستا)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    imperial
  • imperial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۲:۲۰

دوست عزیز ممنون از جواب شما. اما خوبه گفتم که این جور پلاگین ها به خصوص این معروف ها مثل این رو امتحان کردم ولی واسه گرفتن لینک فایل ها باید وارد ایدنکس صفحه ی مربوطه بشم! میخواستم دقیقاً تو خود آپلودر وردپرس اون کارارو انجام بدم چون هم سرعتش بالاتره هم Progress bar داره و هم لینک رو همون لحظه بهت میده. در هر صورت از جوابتون ممنونم دوست عزیز.

درباره‌ی این موضوع