انجمن

چگونگی قرار دادن متا گوگل و الکسا  (۳ نوشته)

• kingfilm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۴

سلام
    میشه کمکم کنید من نتونستم هیچ جای رو برای قرار دادن متای گوگل که از وب مستر گوگل میگیری پیدا کنم قسمت ویرایشگر قال هم رفتم ولی نتونستم جای رو پیدا کنم هم چنین برای قرار دادن کد الکسا در قالب
    میشه راهنمای کنید بنده رو
    این هم ایمیل من برای شما که اگر پاسخ دادید لطف کنید ایمل کنید kingfilmshop@yahoo.com

• DePreSso

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۲

شما میتوانید در فایل header.php قالبتون بین تگ <head> </head> قرار دهید.

• kingfilm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۶

DePreSso گفت:
    شما میتوانید در فایل header.php قالبتون بین تگ <head> </head> قرار دهید.

ببین من قبل سایت نویس بلاگ نویس بودم ولیکن این مورد هدر نداره در نتیجه جای هم برای قرار دادن آن نیست

ولی دوستان نگران نباشید من متوجه شدم باید چی کار کرد به شما هم یاد میدم

اگر دقت کرد باشید وقتی در وب مستر گوگل کد متا رو بهتون میده یک کدی برای دانلود بهتون میده و یک کد اصلی که اگر تونستید اون کد که نوشته شده رو در قالبتون قرار می دید و وریفای بزنی همه چیز حله
    اما اونای که مثل من قالبشون هدر نداره جای مشخصی برای متا نیست باید چی کار کرد
    بله اینجا اون کدی که گوگل برای دانلود گذاشته رو دانلود میکنم و چی کار می کنیم
    بله میریم وارد سی پنلمون میشیم در قسمتی که وردپرس در آنجا نصب شده آن رو آپلود می کنیم
    دقیقا بخوام بگم ببینید هر جای که دامین شما در سی پنل قسمت فایل مسنجر تون رو باز کنید به محض باز شدن همان صحه اول آپلودش کنید نیازی نیست که به صحهی دیگر بروید
    همانند زیر
    اول وارد سی پنل میشیم
    دوم وارد فایل مسنجر میشیم
    سوم وقتی که فایل مسنجر باز شده روی دامینتون کلیک کنید مال من dlmovie.org هستش مال شما چیه من نمی دونم خلاصش کلیک که کردید یک صفحه باز میشه
    خوب اینجا صبر کنید لازم نیست کاری کنید چی کار می کنید در سربرگ بالا کلیک آپلود رو میزنید و فایلی رو که از وب مستر گوگل که برای متا هست رو دانلود کردید رو اپلود کنید در نتیجه در آخر وری فای رو در وب مستر بزنید میبینید با موفقیت تموم شد
    امیدوارم بهتون کمک کرده باشه و روان بهتون توضیح داده باشم.
    مشکلی داشتید میتونید در سایت من قسمت تماس با ما آن را مطرح کیند http://Www.DLMovie.Org

درباره‌ی این موضوع