انجمن

مشکل با انتی ویروس سرور  (۶ نوشته)

• goldenp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۹

سایت من توسط انتی ویروس سرور لاگ زیرو گزارش میکنه و ساسپندش میکنه الان من هاستینگ گفتم موقتا سایتو باز کردند ولی اون مشکلو چیکار کنم باید اون فایلارو پاک کنم؟
    Mar 29 04:07:15 linux maldet(30084): {hexstring} malware hit {HEX}php.nested.bas e64.499 on /home/goldenpv/public_html/wp-includes/leftsbar.php
    Mar 29 04:07:17 linux maldet(30084): {quar} account goldenpv cpanel suspended
    Mar 29 04:07:17 linux maldet(30084): {quar} malware quarantined from '/home/gold enpv/public_html/wp-includes/leftsbar.php' to '/usr/local/maldetect/quarantine/l eftsbar.php.14612'
    Mar 29 04:07:18 linux maldet(30084): {hexstring} malware hit {HEX}php.nested.bas e64.499 on /home/goldenpv/public_html/forum/includes/jquary.php
    Mar 29 04:07:18 linux maldet(30084): {quar} malware quarantined from '/home/gold enpv/public_html/forum/includes/jquary.php' to '/usr/local/maldetect/quarantine/ jquary.php.23014'
    Mar 29 04:07:19 linux maldet(30084): {hexstring} malware hit {HEX}php.nested.bas e64.499 on /home/goldenpv/public_html/forum/admincp/tatco.php
    Mar 29 04:07:19 linux maldet(30084): {quar} malware quarantined from '/home/gold enpv/public_html/forum/admincp/tatco.php' to '/usr/local/maldetect/quarantine/ta tco.php.17228'
    Mar 29 04:07:19 linux maldet(30084): {hexstring} malware hit {HEX}php.nested.bas e64.499 on /home/goldenpv/public_html/forum/admincp/cron.php
    Mar 29 04:07:19 linux maldet(30084): {quar} malware quarantined from '/home/gold enpv/public_html/forum/admincp/cron.php' to '/usr/local/maldetect/quarantine/cro n.php.28401'
    Mar 29 04:07:20 linux maldet(30084): {hexstring} malware hit {HEX}php.nested.bas e64.499 on /home/goldenpv/public_html/wp-admin/stats.php
    Mar 29 04:07:20 linux maldet(30084): {quar} malware quarantined from '/home/gold enpv/public_html/wp-admin/stats.php' to '/usr/local/maldetect/quarantine/stats.p hp.18010'

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۳

سلام
    دوست عزیز این فایل های بلوک شده اصلا کلا ربطی به وردپرس نداره،(من نباید الان پاسخی بدم اما نمیخوام بدون جواب برین)شما از چه انجمن سازی استفاده میکند؟ایا از نسخه نال شده استفاده میکنید؟

• goldenp

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۷

بله

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۷

کاری به دزدی بودن انجمن سازش ندارم،اما کلا غید اون فروم ساز رو بزنید.چون خودتون دیگه جواب رو گفتین دیگه نسخه نال شده...

• goldenp

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۹

اخه هاستینگ وارز هست و خودشون گفتند مشکل از فایل های الوده بود تو هاستم بود و الان هم مرتب 2 ومین بارسایتمو هک کردند والانم دوباره اکانتمو بستن.این مشکلا از چیه پس؟

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۲

دوست عزيز اگه بهتون يه جا بدن كه توش دزدي ازاد باشه,اگه حتي خودتون دزدي نكنيد از شما دزدي ميكنند...
    استفاده از اسكريپت نال دور از وجود خلاف اخلاقي كه توش هست.پر از باگ هاي امنيتي هست و خيلي هاشون هم ويروسي هستند...و از اونجايي كه هاست وارز هم جزء هاست هاي اشتراكي هست,ويروس سايت هاي ديگه هم ميتونه وارد هاست شما بشن...
    پس اگه امنيت براتون مهم هست اولين كاري كه بايد بكنيد دنبال يك هاست خوب باشين.بعدش هم از نال شده ها استفاده نكنيد...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.