انجمن

امکان rss خوان خودكار براي ارسال پست  (۱۷ نوشته)

• Mehr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۵

سلام به دوستان

اي امكان ميگن طوري هست كه خبر رو از rss ديگر سايت ها ميخونه و خودكار ميشه تو وردپرس پست رو درج كنه ، اسمش هست : rss atom xml

كسي اين رو داره ؟

مرسي

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۹

http://ouo.ir/?p=289

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۷

این سیاره توی صفحه جدید نمایش داده میشه یا صفحه اصلی ؟ من افزونه رو فعال کردم ، تنظیمات رو انجام دادم و خوراک ها رو هم وارد کردم . کار دیگه هم باید بکنم ؟

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۴۴

متاسفانه با پستهای فارسی فید ها همخوانی نداره و مطالب به هم میریزه و ناخوانا میشه :-|

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۱۹

این سیاره توی صفحه جدید نمایش داده میشه یا صفحه اصلی ؟ من افزونه رو فعال کردم ، تنظیمات رو انجام دادم و خوراک ها رو هم وارد کردم . کار دیگه هم باید بکنم ؟

بستگی به نوع پیکربندی شما دارد ...
    کار دیگر خیر ...

متاسفانه با پستهای فارسی فید ها همخوانی نداره و مطالب به هم میریزه و ناخوانا میشه

ما که هم روی سرورمان هم بر روی لوکال هاست تست کردیم مشکلی نداشت !!

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۰:۵۵

متاسفانه با پستهای فارسی فید ها همخوانی نداره و مطالب به هم میریزه و ناخوانا میشه

ما که هم روی سرورمان هم بر روی لوکال هاست تست کردیم مشکلی نداشت !!

پس مشکل من از چی میتونه باشه ؟
    این نمونه ی مطلبی که توی سیاره میاد http://ahvazdownload.persiangig.com/image/feed.PNG

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۳

شاید خوراک ورودی شما مشکل داشته باشد ، اگر تمایل دارید میخواهید ادرس خوراک را بدید برسی کنم ، یا اینکه خودتان آدرس خوراک بدید به فید بنر انجا بسوزونه بعد بده دست شما ...

این هم عرض کنم که شما باید فقط از ان بسته افزونه ای که من منتشر کردم استفاده کنید نه افزونه اصلی که توسط سازنده منتشر شده است چون بسته اصلی از زبان فارسی به هبچ وجه پشتیبانی نمیکند ...

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۷

بله از همین بسته ای که شما دادین استفاده میکنم . آدرس خوراک ها رو قبلا از فرندفید به نرم افزار FeedDemon وارد کرده بودم و فایل opml رو از اون خروجی گرفتم و به سیاره دادم . این هم فایل opml
    http://ahvazdownload.persiangig.com/other/feed.opml
    امکان داره مشکل از این باشه ؟ یعنی باید فید ها رو یکی یکی وارد کنم ؟ چون این جور که من درون ریزی کردم تعداد زیادی rss رو با هم درون ریزی کردم

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۲۶

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه به OPML البته شاید هم مربوط باشد ... ولی من فکر نمیکنم حالا میخواهید یک دونه دونه چند تا را وارد کنید و تست کنید ..

من به شخص از FeedDemon استفاده نمیکنم چون با زبان فارسی مشکل دارد از snarfer استفاده میکنم که با خروجی OPML آن هم تست کردم مشکلی نداشت ...

• Mehr

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۷

zxo003 گفت:
    شاید خوراک ورودی شما مشکل داشته باشد ، اگر تمایل دارید میخواهید ادرس خوراک را بدید برسی کنم ، یا اینکه خودتان آدرس خوراک بدید به فید بنر انجا بسوزونه بعد بده دست شما ...
    این هم عرض کنم که شما باید فقط از ان بسته افزونه ای که من منتشر کردم استفاده کنید نه افزونه اصلی که توسط سازنده منتشر شده است چون بسته اصلی از زبان فارسی به هبچ وجه پشتیبانی نمیکند ...

ميشه لينك بدين ؟

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۱

توی پست دوم لینکش هست

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۹

zxo003 گفت:
    فکر نمیکنم ربطی داشته باشه به OPML البته شاید هم مربوط باشد ... ولی من فکر نمیکنم حالا میخواهید یک دونه دونه چند تا را وارد کنید و تست کنید ..
    من به شخص از FeedDemon استفاده نمیکنم چون با زبان فارسی مشکل دارد از snarfer استفاده میکنم که با خروجی OPML آن هم تست کردم مشکلی نداشت ...

بله . تکی که وارد کردم مشکلی نداشت . برنامه ای هم که معرفی کردین خیلی بهتر از feeddemon بود . مرسی ;-] @},-

• Mehr

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۱

navid گفت:
    http://ouo.ir/?p=289

لینک دانلود کار نمیکنه

• Mehr

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۴

ahvazdownload گفت:
    توی پست دوم لینکش هست

میشه لینک دانلود از جای دیگه به من بدید
    فایل داخل لینک به طور کامل دانلود نمیشه

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۵۵

فکر نمیکنم مشکلی باشه ، بهر حال من واستون آپلود کردم اما تا 20 دقیقه دیگه پاکش میکنم .
    http://ahvazdownload.persiangig.com/Planet.zip

• Mehr

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۴۸

zxo003 گفت:

ميشه يك لينك ديگه به من بديد ؟

• behrooz0o

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰
    ۹ آبان ۱۳۸۷ - ۱۱:۵۹

آقا توی سایت ouo.ir لینک دانلودش نیست.!!!
    از کجا باید بگیرمش؟

درباره‌ی این موضوع