انجمن

نمیتونم ورد پرس را نصب کنم  (۴ نوشته)

• hamseda1986

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۴

سلام

قبلا وردپرس رو رو سایتم نصب کردم و الان برای تغییراتی حذفش کردم و حالا می خواهم اون رو نصب کنم، نمیشه،

قسمتی از خطاها را به صورت عکس گذاشتم

پیشاپیش ممنونم

http://my-maghale.com/database

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۵

محتویات دیتابیس را حذف کنید
    یا دیتابیس دیگری را ایجاد کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hamseda1986
  • hamseda1986

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۹

من هر کاری کردم اما نمیشود

قسمتی از خطاها

WordPress

WordPress database error: [Table 'Cpanel_ashiyane_mahdi.wp_users' doesn't exist]
    CREATE TABLE wp_users ( ID bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, user_login varchar(60) NOT NULL default '', user_pass varchar(64) NOT NULL default '', user_nicename varchar(50) NOT NULL default '', user_email varchar(100) NOT NULL default '', user_url varchar(100) NOT NULL default '', user_registered datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', user_activation_key varchar(60) NOT NULL default '', user_status int(11) NOT NULL default '0', display_name varchar(250) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (ID), KEY user_login_key (user_login), KEY user_nicename

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۸

سلام دوستان
    من قبلا ورد پرس را در سایت خودم نصب کردم و الان هم دارم ازش استفاده می کنم
    دوباره می خوام ورد پرس را روی هاست یکی از دوستان نصب نمایم متاسفانه با مشکل مواجه شدم
    در انجمن هم جستجو کردم کمکی بهم نشد با وجودی که ورد پرس را روی public_html کاملا نصب کردم ولی وقتی آدرس سایت را به اضافه wp-admin/install.php در مرورگر وارد میکنم به هیچ عنوان وارد نمی شود و هیچ پیغامی هم داده نمی شه لطفا دوستان راهنمائی کنند چکار کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.