انجمن

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۲

سلام سه پیشنهاد داشتم در صورتی که لازم دیدید انجام بدین:)
    1- امکان حذف پست توسط کاربر ( اخیرا هنگام ارسال موضوع به مشکل زیاد مواجه میشه و 2 پست بوجود میاد که برای راحتی مدیر انجمن خوده کاربر بتونه پاک کنه بهتره یا پستی ایجاد میشه بعد 2 دقیقه بدون جواب حل میشه بهتره که پاک بشه )
    2 - این قالب شامل عکس غیره اسلامی و 7 تا خطا مثل Warning: fopen(besucher.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/***/public_html/demo/wp- داره که بهتره بررسی بشه
    3- امکان پیام خصوصی که قبلا هم مطرح شده بود بازم یاد اوری میکنم که اگه ایجاد بشه گله گلزار میشه :)
    بدرود

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    omid0098 - Saeed Fard - تناسب اندام
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۳

سلام,به نظر من در مورد اين سه:
    1-‏ به نظر من اگه حذف شدن در ده دقيقه اول باشه خوبه.و يك لينك گزارش خطا وجود داشته باشه.
    بقيه رو موافقم.

علی سجاد
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۴

درود ;

علی جان در این مورد :

2 - این قالب شامل عکس غیره اسلامی و 7 تا خطا مثل Warning: fopen(besucher.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/***/public_html/demo/wp- داره که بهتره بررسی بشه

فعلا بخش پوسته ها مدیری که بخواد باشه و بررسی کنه رو نداره و گناهکار هم به همه ی کارها نمیرسه ، پس انتظار درست کار کردن بخش پوسته ها و آپدیت شدن و ... رو نباید ازش داشت ..

در اون 2 مورد بعدی هم ارسال پست چون JQ هستش بعضی وقت ها به ندرت باز هم به دلیل اختلال در اینترنت این مشکلات پیش میاد و چقدر خوب میشه که یه مدت زمانی محدود برای حذف وجود داشته باشه ، ولی خب تماما در تاپیک انتقاد و ... مطرح شده و هستش ..

موفق باشید ../.

علی سجاد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.