انجمن

شما اکنون باید.htaccess خود را به‌روز کنید!!!!  (۱۴ نوشته)

• 818

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۷
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۸:۲۷

سلام من وقتی که در ویرایش ساختار پیوند یکتا میروم و روز و نام و یا ماه و نام را انخاب می کنم مطالب لیمکش در سایت باز نمی شود و پیغام 404 Not Found را میدهد و پیغام میدهد : شما اکنون باید.htaccess خود را به‌روز کنید. حالا باید چی کار کنم؟

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۱

این فایلت قابل نوشتن نیست. برای همین این پیغام رو می ده. راه حل ساده ش اینه که سطح دسترسیش رو روی 777 قرار بدی، پیوند یکتا رو عوض کنی، ذخیره کنی، دوباره سطح دسترسی رو روی 644 برگردونی. بی دردسر.

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۸

http://codex.wp-persian.com/index.php?title=%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1_%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF_%DB%8C%DA%A9%D8%AA%D8%A7

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    meisam31
  • 818

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۹:۲۴

سلام با تشکر رفتم داخل پوشه ولی چنین فایلی اون تو نبود و من هم که خنگم نتونستم بسازم...ث. :?

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۲۸

شاید مخفی هست٬ بهتره روی سیستم خودتون یه پرونده با نام دل‌خواه بسازین و محتویاتی که وردپرس داده رو توش بنویسین٬ بعدش روی سایتتون بفرستین و اسمش رو به htaccess. تغییر بدین.

meisam31
  • بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۲

عزیز من ، توی اون لینکی که دادم اینم توضیح دادم...اگه اونو کامل بخونی نباید مشکلی باشه...

• mahyarab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۶

یکی از کارهای ساده هم اسن هستش که از طریق ftp پرمیشن اون رو عوض کنید. بعد تغییرات رو اعمال کنید فق یادتون نره که آخرسر برید همون پرمیشن قبلی رو تعیین کنید.

meisam31
  • garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۱۹ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۴

mahyarab گفت:
    یکی از کارهای ساده هم اسن هستش که از طریق ftp پرمیشن اون رو عوض کنید. بعد تغییرات رو اعمال کنید فق یادتون نره که آخرسر برید همون پرمیشن قبلی رو تعیین کنید.

منم که دقیقاً همینو گفته بودم!

اگه از cpanel استفاده می کنی موقع باز کردن file manager گزینه ی نمایش فایلهای مخفی رو روشن کن تا بتونی ببینیش.

• 818

آفلاین
    عضو
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۷

حرفهای شما همش درست با با من از این چیزها هیچی حالیم نشده بابا من یک تینینجر کوچیکم... با زبان پیش دبیستانی توضیح بدید.

• mahyarab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۷:۲۰

دقیقا بگو از کجا مشکل داری که کمکت کنیم.

• 818

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۲

از اولش توضیح بده دیگه .... ببین من میخواهم اون گزینه رو فعال کنم و ادرس مطالبم به اون صورت بشه حالا اگه زحمتی نیست توضیخ بده ... :?

• ahvazdownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۴۲

خوب همون طور که دوستان گفتن ، اول باید زمان ورود به فایل منیجر گزینه لازم برای نمایش فایل های مخفی رو انتخاب کنی تا htaccess رو ببینی ، مثل این تصویر : http://www.gigaimage.com/images/i365yy9vpw08z9o4f17e.png
    بعد وارد فایل منیجر میشی و htaccess رو تیک میزنی و دکمه ی change permissions رو میزنی و دسترسی رو 777 تنظیم میکنی، مثل تصویر : http://www.gigaimage.com/images/10yqglid4v04ij8xkg1i.png
    بعد میری توی قسمت پیوند یکتا و تغییری که میخوای رو انجام میدی و ذخیره میکنی و بعد باز به فایل منیجر میری و دسترسی htaccess رو روی 644 تنظیم میکنی .

• 818

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۱:۰۹

وای خدای من دسته همتون درد نکنه مشکل حل شدددددددددددد @},- @},- @},- @},- @},- :D :D :D :D ;-) :-D

یادتون باشه یه شام طلبتون.... :D

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۷

البته عذر خواهی می‌کنم از دوستان ٬ این موضوع با همان روشی که جناب garfield فرمودند حل می‌شود. (پست دوم)
    تغییر سطح دسترسی به 777 (یادتان نرود بعد از انجام کار آنرا به سطح دسترسی قبلی بازگردانید)
    اگر مخفی بود باید از اون اول که می‌خواهید وارد شوید show hidden را تیک بزنید
    اگر آن را هم تیک زدید باز این فایل را پیدا نکردید یکی بسازید (آپلود نکنید ٬ آنرا در خود Cpanel بسازید)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها