انجمن

راهنمایی برای دسته و برچسب  (۵ نوشته)

• ir80

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۵

میشه لطفا یه توضیح مختصر درباره دسته ها و برچسب ها بدهید، کاربردشان چیست؟؟ و اگر مطلبی را در هیچ دسته ای قرار ندهیم و هیچ برچسبی هم برایش نگذاریم چه مشکلی پیش می آید؟

البته سرچ هم کردم چیزی پیدا نکردم، اگر هم لینک مناسبی سراغ دارید، قرار دهید

با سپاس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    daryanian
  • daryanian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۹

دوست عزیز من یه توضیح کوچک میدم، شما دسته ای دارید به نام عکس، و ادرس ان اینطوری هستش:
    http://www.yoursite.com/pic مثلا، اگه کسی کلمه عکس رو جستجو کرد و از گوگل امد تو سایت شما همه مطالب شما که تو دسته ها عکس داشته باشه بهش نشون داده میشه و از انجا ادامه مطلب رو نشن میده،

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۴

نه دوست عزيز اين كه شما گفتين اشتباه هست...

دسته: موضوع/موضوعات اصلي يك مطلب هست.مثلا دسته هاي وبلاگ من:(افزونه,پوسته,اموزش)البته دسته هاي اصلي من هست... كسي كه بياد تو وبلاگ من اگه فقط دنبال افزونه باشه مستقيم ميره و به ديگر دسته ها كاري نداره...

برچسب(كلمات كليدي): برچسب يك نوع دسته بندي خيلي ريز هست...مثلا : توي دسته افزونه ها,يك مطلب گزاشتم با موضوع گوگل و توي برچسبش ميزنم گوگل و چند تا برچسب ديگه كه مرتبط هست با موضوع مطلب.يك نفر كه بياد داخل بلاگ من روي برچسب گوگل كليك كنه همه مطالبي كه برچسب گوگل خوردن بالا مياد..

استفاده نكردن از ايندو: وردپرس يك دسته هميشه ميخواد تا مطلب رو بزاره توش,اگه شما دسته اي رو انتخاب نكنين وردپرس خودش ميزاره تو دسته بندي نشده ها(اين خودش يك دسته هست)البته اين اسمش قابل تعويض هست...اما اگه از برچسب استفاده نكنيد هيچ مشكلي پيش نمياد...
    كلا اين دو براي نظم وبلاگ هست.اما براي كسي كه خاطره مينويسه هيچ كدوم اهميت نداره!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ir80
  • ir80

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۳
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۸

ممنون از شما، حالا یه سوال دیگه، اگه بخواهیم دو یا چند برچسب برای یک نوشته انتخاب کنیم، چطوری باید از هم جدا کنیم، مثلا با علامت + یا....؟

با سپاس

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۵

با کاما (ویرگول انگلیسی) ","
    شما میتونید جدا کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.