انجمن

هاست متناسب  (۴ نوشته)

• neo1989021

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۳

دوستان من یک وبلاگ نویس هستم
    و مطالبی که می خواهم در وردپرس فارسی منتشر کنم بیشتر به صورت Text می باشد. با این تفاسیر 50 مگابایت هاست لینوکس کفایت میکنه؟

• Gadgetiha.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۵

neo1989021 گفت:
    دوستان من یک وبلاگ نویس هستم
    و مطالبی که می خواهم در وردپرس فارسی منتشر کنم بیشتر به صورت Text می باشد. با این تفاسیر 50 مگابایت هاست لینوکس کفایت میکنه؟

اگه عکس نداشته باشن و فقط خود قالب و مطالبت باشه؛ بله
    اگر نه خیر
    ولی پیشنهاد می کنم که یه هاست خوب شده قیمت بالا با حجم حداقل 200 مگ بگیر
    این رو تجربم میگه
    موفق باشید

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۰

موافقم.اصلا نبايد از عكس استفاده بشه.دوما نه كافي نيست.حد اقل بايد 100 مگ براي بدون عكس و 200 مگ برا با عكس داشته باشين.چون به مرور زمان حجم ديتابيس بايد بره بالا براي همين 50 مگ اصلا جواب نميده...100 خيلي خوبه اما نبايد از تصوير استفاده كنيد...100 مگ براتون تا چند سال كفاف ميكنه...اگه تصوير هم دارين بايد حداقل 200 مگ بخرين...

• Gadgetiha.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۹

i-engs گفت:
    موافقم.اصلا نبايد از عكس استفاده بشه.دوما نه كافي نيست.حد اقل بايد 100 مگ براي بدون عكس و 200 مگ برا با عكس داشته باشين.چون به مرور زمان حجم ديتابيس بايد بره بالا براي همين 50 مگ اصلا جواب نميده...100 خيلي خوبه اما نبايد از تصوير استفاده كنيد...100 مگ براتون تا چند سال كفاف ميكنه...اگه تصوير هم دارين بايد حداقل 200 مگ بخرين...

من اون 550 مگ رو برای یکسال گفتم دوستان لطفا اشتباه نکنید؛ حرف دوستمون درسته

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.