انجمن

مشکل در وردپرس و ایندکس گوگل؟  (۱۳ نوشته)

• piklog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۰

اوایل که سایت رو با wp راه اندازی کردم فکر میکردم این مورد بعد از مدتی برطرف بشه ولی بعد از حدود 9 ماه هنوز هیچ تغییری نکرده.
    موضوع این هست که سایتی که من با wp کار کردم ظاهرا تعداد زیادی ریکورد رو ثبت کرده ولی وقتی روی آخرین صفحه در page های گوگل کلیک میکنی به جای اینکه به صفحه 10 بره کمتر از اون چیزی که نمایش داده رو نتیجه میده.
    این در صورتی که هست که سایت دیگه ای که با wp کار کرده نتایج اینکس شدن در گوگل برای اون کاملا واقعی هست و دقیقا به همون تعداد نمایش میده.
    حدث خودم این هست که موردی در پلاگین های مرتبط با seo یا sitemap هست که به این شکل در اومده.
    - مثال برای سایت خودم: (10 صفحه هست ولی وقتی روی صفحه 10 کلیک میشه فقط 6 صفحه نمایش میده)
    http://www.google.com/search?q=piklog.com&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
    - مثال برای سایت دیگه: (وقتی روی صفحه 10 کلیک میشه باز صفحات در ادامه نمایش داده میشه)
    http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&hs=lOp&q=1pezeshk.com&btnG=Search

این رو هم اضافه کنم سایت دیگه ای هم چک کردم که تعداد پست هاش زیاد بوده ولی بیش از 10 صفحه نمایش نمیده و تمام ریکورد ها مثل piklog که لینک رو در بالا دادم به صورت مجازی در گوگل ثبت شده! و مشکل این هست نمیخوام جوری باشه که مجازی باشه.

• کیا طاهری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۸
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۴۳

دوست عزیز.
    روبوت ِ خزنده جستجوگر گوگل از سیستم "Anti Repeat" استفاده می کند. به این منظور که از مشاهده نتایج تکراری جلوگیری می کند. این سیستم به این دلیل است که کاربران جستجوگر گوگل، دچار سردرگمی در نتایج تکراری نشوند. البته شما با زدن لینکی با عبارت زیر می توانید نتایج تکراری را مشاهده کنید:

repeat the search with the omitted results included.

لازم به تذکر هست که این چیزی که شما ذکر کردید؛ به عنوان مشکل محسوب نمی شود. همچنین ارتباطی به وردپرس ندارد.

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۴۹

بدلیل تکراری بودن نتایج جستجو بیشتر از صفحه 6 نمایش نمیده.
    تا صفحه ۸۰ هم میره، به شرطی که روی repeat the search with the omitted results included کلیک کنی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    winsent
  • piklog

آفلاین
    عضو
    ۲۱ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۵:۲۹

ممنون.
    ولی مسئله این هست که این حالت برای مثال دومی که دادم , همون سایت یک پزشک در نتایج سرچ پیشفرض گوگل اتفاق نمی افته ولی در مورد piklog اتفاق می افته. مشکل این هست ..!

• کیا طاهری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۸
    ۲۱ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۲

ولی مسئله این هست که این حالت برای مثال دومی که دادم , همون سایت یک پزشک در نتایج سرچ پیشفرض گوگل اتفاق نمی افته ولی در مورد piklog اتفاق می افته. مشکل این هست ..!

سایتی که گفتید (یک پزشک) ، در سایت های مختلف و بسیاری لینک (پیوند نوفرست) شده است. درواقع جستجوی شما برای آن سایت تکراری نمی شود.

• navid4d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۰:۱۷

اشکال از اینجاست
    که شما تمام لینکهاتون رو ایندکس میکنید ( تگ ها - دسته بندی ها و ... )
    ولی محتوای نهایی این لینکها 1 چیز هست .
    برای همین اکثر لینکها تکراری محسوب میشن .

• piklog

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۹

خوب ببینید, tags , category با هم فرق میکنه! به همین دلیل من اینهارو ایندکس میکنم و ماهیت کتگوری با تگ ها فرق میکنن.

• navid4d

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۲

درسته که فرق دارند ولی در بعضی موارد اشکال Duplicate Post بوجود میاد .

• piklog

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۱۹

- فکر نمیکنید بهتر باشه از پلاگین all in seo استفاده نشه؟ و یا sitemap فکر نمیکنید نتیجه ی بهتری بده بدون اونها؟!
    - دیگه اینکه سرعت ایندکس شدن توی گوگل هم پایین هست یعنی بیشتر از سمت مطالب گذشته من (حدود 1 - 2 ماه پیش) بیشتر بازدید هست و با اینکه وضعیت روبوت خوب هست توی سایت ولی بازدیدی از لینکهای جدید دیده نمیشه.

• navid4d

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۲:۴۲

اینکه از کدوم مطالب بازدید میگیرید
    با اینکه سرعت ایندکس شما کم هست ؛ کاملا متفاوت هست .

این جدیدترین نوشته شماست و این هم ایندکس این مطالب !

در رابطه با سوال اول هم استفاده نکردن از هر دوی این پلاگین ها اختیاریست و بدون اینها هم شما میتونید سایت خوب و پرترافیکی داشته باشید ولی اگر استفاده کنید بهتره .

• Saeed_Wonderful

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۴

سلام خدمت تمام وردپرسي ها
    سايت من http://www.yahootools2.tk هست و گوگل مطالبمو كه هرروز من آپ ميكنم ، يه هفته يه هفته ايندكس ميكنه . مشكل از چيه؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۹

Saeed_Wonderful گفت:
    يه هفته يه هفته ايندكس ميكنه . مشكل از چيه؟

سری به این لینک بزنید و زمان بندی های آنرا مشاهده کنید.

• ahmad1180566

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۲

با سلام به مدیریت محترم و تمامی اعضای محترم
    لطفا سایت مرو هم ببینید و بابت آمار کم بازدید با توجه به اینکه پست هم زیاد می رم راهنمایی کنید
    ممنون میشم
    آدرس:www.2pfun.com

درباره‌ی این موضوع