انجمن

مشکل در هنگام نصب وردپرس 2.6.2(کسی قصد کمک نداره!)  (۴ نوشته)

• ihrc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۲۶

سلام دوستان

من احتیاج به یه کمک فوری دارم

من wordpress-2.6.2 را دانلود و بر روی هاست خودم آپلود کردم. حالا وقتی می خوام شروع به نصب وردپرس کنم با این error مواجه می شم!
    WordPress database error Table 'weblog1.wp_options' doesn't exist for query INSERT INTO wp_options (option_name, option_value, autoload) VALUES ('cron', 'a:2:{i:1221222576;a:1:{s:17:\"wp_update_plugins\";a:1:{s:32:\"40cd750bba9870f18aada2478b24840a\";a:3:{s:8:\"schedule\";s:10:\"twicedaily\";s:4:\"args\";a:0:{}s:8:\"interval\";i:43200;}}}s:7:\"version\";i:2;}', 'yes') made by add_option

من این مشکل را فقط تو نسخه 2 به بعد دارم، من یه امتحانی هم کردم و اون این بوده که ابتدا یه ورژن قدیمی وردپرس را نصب کردم و سپس اونو ارتقا دادم مشکل حل شده ولی تیترها و برخی از مطالب فارسیم به صورت علامت سوال نمایش داده می شه! لطفا منو راهنمایی کنید. اینم آدرس URL من http://weblog.humanrightsiran.com/weblog1/

موفق باشید

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۷:۲۵

دوست عزیز
    اول: در انتخاب عنوان مناسب برای موضوعاتی که ایجاد می‌کنین دقت بیشتری به‌خرج بدین.

دوم: پایگاه‌داده‌ی شما کامل نصب نشده که اون ایراد به‌وجود میاد٬ در مورد علامت سوال هم بسیار بسیار در این انجمن بحث شده٬ جست‌وجو کنین به موضوعات مربوطه می‌رسین.

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۱

سلام
    من تا حالا به این مشکلات برنخوردم اگه خواستین اطلاعات رو میل کنین براتون نصب کنم. @},-
    mohsengham[at]gmail

• navid4d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۳

کل دیتابیس weblog1 و فایل wp-config.php رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید .

اشکال در دیتابیس شما هست :

تیبل wp_options ساخته نشده .

درباره‌ی این موضوع