انجمن

انجام جستجوفقط در دسته خاصی  (۶ نوشته)

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۰

سلام ، من روی سایتم 3 دسته دارم که هر کدوم در صفحه مخصوص خود نمایش داده می شن . می خوام جستجو فقط در همون دسته انجام بشه . سه بخش "خبر" و "دانلود" و "آموزش" دارم که مطالبشون از هم متمایزه و ارسالی های هر کدوم در یک صفحه نمایش داده می شه .

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۰۱

به اینجا مراجعه کنید

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۴

از این افزونه فارسی شده هم میتوانیی استفاده کنی ... قابلیت های بسیار زیاد تری هم دارد ...

http://ouo.ir/?p=153

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۴

چیزی که من می خوام داشته باشم به این صورته که فرآیند ظاهری جستجو یکسان باشد . ولی زمانی که کاربر در بخش خبر جستجو را انجام می دهد ، جستجو فقط در دسته اخبار و زمانی که در صفحه آموزش جستجو می کند فقط در دسته آموزش جستجو صورت گیرد.

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۹

من که برای شما راهنما شو گذاشتم، همونی هست که شما میخوای

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۵

xray عزیز ، این لینکی که شما برای من گذاشتید بیشتر از اونی که من بخوام به من میده ، امکان انتخاب بین دسته ها رو به دو صورت دراپ داون منو و یا چک باکس فراهم می کنه ولی من می خوام کاربر هیچ آپشنی نداشته باشه و اتوماتیک اگر در بخش خبر سرچ کرد ، جستجو بین اخبار صورت بگیره و اگه در بخش دیگری بود ، جوستجو در همان بخش صورت بگیرد . متاسفانه من دانش بسیار ناچیزی از PHP دارم برای همین به اون راحتی که شما تصور می کنید من نمی تونم این پلاگین رو دستکاری کنم . اگر اون چیزی که کم کی خوام انجام شدنی نباشه همین پلاگینی که شما به من معرفی کردید رو استفاده می کنم . پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها