انجمن

مشکل Fatal error: Allowed memory در نصب افزونه wp-jalali  (۴ نوشته)

• imperial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۵

سلام خسته نباشید دوستان. من به تازگی هاستم رو راه انداختم. هاست وارز هستش و فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه. به بخش افزونه ها رفتم و خواستم افزونه ی wp-jalali رو فعال کنم. اما تا فعالش می کنم این ارور میاد :

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 30720 bytes) in /home2/imperial/public_html/wp-admin/includes/plugin.php on line 128

بعدش هیچ کاره دیگه ای نمی تونم بکنم. نه تو سایتم میتونم برم نه کنترل پنل وردپرس! لطفاً یکی کمک کنه...
    می تونم مطمئنم باشم که هاستم ایرادی نداره! چون واقعاً این مشکل نمی دونم از کجا نشعت میگیره!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mattam - تناسب اندام
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۹

بهتر بود قبل از ایجاد تاپیک جستجو میکردین تا در مورد افزایش مموری سایز Allowed memory size اگاهی لازمه رو پیدا کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mattam
  • imperial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۹

NESTED گفت:
    بهتر بود قبل از ایجاد تاپیک جستجو میکردین تا در مورد افزایش مموری سایز Allowed memory size اگاهی لازمه رو پیدا کنید

اتفاقاً جستجو هم کردم اما راستشو بخواید متن ارور های مشابه متفاوت بود و بهتره بگم کارهایی که در مطالب جستجو شده دیدم رو هم کردم اما نشد!

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۶

اگر سایت شما دارای بازدید کننده زیادی نیست، پیشنهاد میکنم از کم‌ترین افزونه و همچنین پوسته بهینه شده استفاده نمایید.
    http://wpmu.org/how-to-find-out-which-plugins-are-slowing-down-your-wordpress-site/

همچنین میتوانید به هاستینگ خود اطلاع دهید که memory_limit را افزایش دهد.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.