انجمن

یه سوالی برام پیش اومده در رابطه با نصب بعضی از افزونه ه  (۵ نوشته)

• 313

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۲

درود خدمت همه افزونه بازان و افزونه کاران انجمن
    مطمئنم برای شما هم اتفاق افتاده که یک افزونه ای رو نصب کردید و بعد از فعال کردن همون افزونه , کل قالب ادمین بهم ریخته , از راست به چپ شده , فونت ها تغییر کرده و ... و همه اینها فقط در قسمت مدیریت (ادمین) اتفاق افتاده و میفته.
    به نظر شما علتش چه و چه راه حلای داره
    مثلا وقتی من افزونه seo pressor رو نصب کردم همین اتفاق افتاد
    حالا میگیم افزونه seo pressor کرک شده و استاندارد نیست , اما این اتفاق درباره خیلی از افزونه های استاندار هم میفته.
    مثلا من وقتی wp minify هم نصب میکنم این اتفاق میفه و تا افزونه غیرفعال نشه همچنان قالب به هم ریخته هست.
    خواهشا بیاید افکارمون رو بیزیم رو هم که خیلی نیازه و مشکل 1 یا 2 نفر نیست
    بلکه مشکل چندین نفره

منتظریم (مثل همیشه)

یاعلی

• mortezq21

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۹

تا جایی که من تجربه دارم بعضی از افزونه ها کد به فایل فانکشن قالب اضافه می کنند و این کد ها در تداخل با کد های دیگر می شود.تنها تداخل کد این مشکل را به وجود می آورد.به صورت موضوعی شما بررسی کنید ممکن است کوئری ها تداخل داشته باشند یا اسکریپت ها.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    313
  • mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۹

اول از همه زبان ما راست به چپ پس با یه استایل direction: ltr کل قالب جابه جا می شه دوم اینکه کارکتر مورد استفاده ما UTF-8 خوب یه validate سازی پلاگین در گرفتن داده ها نتیجش می شه ؟؟؟؟؟؟ علامت سوال دوم ثبت داده در دیتابیس برای ما به صورت utf8_general_ci در صورتی که بعضی پلاگینها با latin_... خوب بازم مشکل
    حالا یافتن پاسخ این مشکل خیلی سادس که ما خودمون افزونه یا تم یا ساختار را فراهم کنیم و از این افراد که این کارو انجام میدن حمایت کنیم اونا در دجه اول برای کارشون زحمت می کشن در درجه دوم به رفع این مشکلات کمک می کنن ... تازمانی مه نا تم woo-theme یا themeforest رو راحت بر می داریم اونارو پارسی سازی می کینم نتیجش می شه همین که کسی که دانش کاریو نداره خودشو طراحی با برنامه نویس وب یا توسعه دهنده می دونه پلاگین رو پارسی می کنیم ، فکر می کنیم اینکاره ایم .. مشکل یکی دو تا نیسن مشکل در فرهنگ کار هست ، در تقاضا هست در صنف این کار ا هست .... اینو می گم نه به خاطر اینکه از این و اون شندیم از اینکه تجربه 3 سال خودم از بودن توی اینکار ه .

313
  • 313

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۳

ممنونم آقای mehrdad_67
    بی شک اطلاعات و تجربه های چند ساله شما اونقدر بیشتر از من هست که نتونم ارز اندام کنم
    اما اگه دقت کنید میبینید که نوشتم برای بعض از افزونه های استاندارد و غیر پولی هم نیز اینجوری میشه
    مثلا افزونه wp minify یا Fluency Admin یا یه افزنه جی زیپ که الآن تو ذهنم نیست.
    حالا بفرمایید که utf رو چه جوری باید تنظیم کرد تا این مشکلات از این افزونه ها برداشته بشه.؟
    ممنون

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۲

313 گفت:
    ممنونم آقای mehrdad_67
    بی شک اطلاعات و تجربه های چند ساله شما اونقدر بیشتر از من هست که نتونم ارز اندام کنم
    اما اگه دقت کنید میبینید که نوشتم برای بعض از افزونه های استاندارد و غیر پولی هم نیز اینجوری میشه
    مثلا افزونه wp minify یا Fluency Admin یا یه افزنه جی زیپ که الآن تو ذهنم نیست.
    حالا بفرمایید که utf رو چه جوری باید تنظیم کرد تا این مشکلات از این افزونه ها برداشته بشه.؟
    ممنون

کسی که برنامه ای می نویسه زیاد به فراگیر بودنش فکر نمی کنه یه اروپایی موقع ی که لازم باشه داده دز دیتابیس ثبت شه زیاد واسش مهم نیست من ایرانی هم می خوام پس داده های دیتابیس رو بدون utf-8 انتخاب میکنه
    اگه توسعه دهنده باشید منظورمنو درک می کنید اگه نه خوب من هر چی بگم بی نتیجس .
    تنها راهشم اینه دستی تغییر بدی

313

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.