انجمن

با تغییر قالب سایت دیگر سایت لود نمی شود  (۱۰ نوشته)

• designting

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۹

با تغییر قالب سایت دیگر سایت در اکسپلورر لود نمی شود و در مرور گر موزیلا صفحه سفید نشان داده می شود بدون ارور و وارد بخش مدیریت هم نمیتوانم بشوم فقط به سی پنل می توانم بشوم ممنون می شوم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    forklift
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۲

مشکل از سوی پوسته جدید است.

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۴۰

وارد سی پنلتون بشین به phpmyadmin رفته و از قسمت opthions نام قالبتون رو در تیبل template تغییر بدین .

designting - mohmon
  • yoozita

آفلاین
    عضو
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۲

منم همین مشکل رو داشتم
    ممنونم

• designting

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۹

با تشکر از راهنماب شما من سایت را توسط پشتیبانی به چند روز قبل برگردوندم و مشکل با پاک شدن برخی اطلاعات جدیدتر راه اندازی شد ولی در مرور گر موزیلا ارور block atack می اید و در فهرست گوگل می نویسد
    This site may harm your computer. البته با سرچ در سایت های مختلف به نتبجه رسیدم از طریق google web master باید موضوع را حل کنم ولی نتواتستم. درمانده شدم ممنون می شوم کسی راهنمایی و یا رفع مشکل کنه چون بازدید سایت خیلی کم شده.

• s.v3

آفلاین
    عضو
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹

سلام دوست عزیز.

برای بنده هم این مشکل پیش اومد.مقداری از وقت بنده رو گرفت و وقتی مشکل حل شد لازم دیدم مطرح کنم راه حل خودم رو تا کسانی که این مشکل رو مثل من باهش روبه رو شدن کمکی کرده باشم.

البته اینو به عرضوتون برسونم مشکل بنده با راه حل "بست دیزاینر" عزیز حل نشد چون تو دیتا بیس بنده تیبل template موجود نبود.

پس یه راه حل میمونه.البته بسته به اینه که شما یه بک اپ قبلی از پوشه wp-content داشته باشید.
    به داخل پوشه wp-content از سی پنل میرید و فولدر اون قالبی که بعد تعویضش دیگه سایت بالا نیومد رو پاک میکنید.
    بعد برمیگردید و از فولدر wp-content یه کمپرس میگیرید و بعد فولدر رو پاک میکنید.
    حالا اون بک اپی که از قبل داشتید (مال هر زمانی باشه مهم نیست) داخل یه فایل زیپ میکنید و اپلودش میکنید جایی که ورد پرس نصب شده.
    حالا اکسترکش میکنید و نام فولدرش حتما باید wp-content باشه.
    حالا میتونید از تو منو ادمین ورد پرس قالب دلخواه رو انتخاب کنید.
    در مرحله اخر اون بک اپی که از پوشه wp-content گرفتید رو دوباره اکسترک میکنید تا قالب های اضافه شما هم برگردن.

موفق و پیروز باشید.

best designer
  • رابین وب

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۰

سلام من هم همیچین مشکلی داشتم ولی شانسی که آوردم چند به جای قالب فعلی یک قالب دیگه داشتم به سی پنل هاست رفتم و قالب خراب رو پاک کرده و اون یکی رو جایگزین کردم همین

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۰

البته اینو به عرضوتون برسونم مشکل بنده با راه حل "بست دیزاینر" عزیز حل نشد چون تو دیتا بیس بنده تیبل template موجود نبود.

راه حلتون درست و عملیه دوست من . اما کمی طولانی و مشکل ساز که اگه کسی وارد نباشه مشکل میشه براش .
    تیبل template توی options قرار داره و صفحه دومش . چک بکنید حتما میبینیدش .

• mohmon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۷
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۳

بودن یا نبودن قالب دیگری اصلا لازم نیست ، رفت به phpmyadmin هم لازم نیست

فقط کافی از پنل هاستتون به فایل مننجر بروید و سپس wp-content\themes برید و از اینجا پوسته خراب رو پاک کنید با این کار می توانید وارد پنل وردپرس شین و از اونجا یا قالب آپلود کنید یا قالب دیگری رو انتخاب کنید

جهت اطلاع دوستان هم میگم این بحث 100 بار در انجمن بحث شده به جای ایجاد پست که کلی طول بکشه تا به جواب برسین می تونی جستو جو کنید

Araz
  • nehzat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۰

mohmon گفت:
    بودن یا نبودن قالب دیگری اصلا لازم نیست ، رفت به phpmyadmin هم لازم نیست

فقط کافی از پنل هاستتون به فایل مننجر بروید و سپس wp-content\themes برید و از اینجا پوسته خراب رو پاک کنید با این کار می توانید وارد پنل وردپرس شین و از اونجا یا قالب آپلود کنید یا قالب دیگری رو انتخاب کنید

جهت اطلاع دوستان هم میگم این بحث 100 بار در انجمن بحث شده به جای ایجاد پست که کلی طول بکشه تا به جواب برسین می تونی جستو جو کنید

سلام
    لطفا اگر می خواهید راهنمایی کنید فرض کنید که برای یک کلاس اولی مطلب می نویسید من این کاری که شما گفتید را انجام دادم حالا مرورگر موزیلا کلا پیغام می دهد که کارگزاری به این نام پیدا نکردم
    آدرس سایت من هم این است اگر شما می توانی کمکم کن http://www.photonehzat.ir/

درباره‌ی این موضوع