انجمن

متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.  (۱۸ نوشته)

• نوید

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۴

سلام دوستان

نمی تونم فایل 3gp از طریق قسمت رسانه سایت آپلود کنیم و این پیغام را میده
    متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.
    تا 98% میره اما موقع متراکم کردن گیر می کنه و ارور میده

توی تاپیک زیر استفاده از کد در فایل htacsess را گفته بود که باز هم افاقه نکرد
    http://forum.wp-persian.com/topic/11279

دوستان لطفآ راهنمایی کنید.

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۷

می تواند آنرا از طریق ftp یا هاست آپلود نموده و از لینک آن استفاده کنید.

• نوید

آفلاین
    عضو
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۵

ممنون
    می دونم اما نمیشه که مدام وارد کنترل پنل شد.
    این را نمیشه جایی توی تنظیمات فایل کانفیگ یا جای دیگه ست کرد؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۸

فایل functions.php را از wp-includes باز کنید و کد:
    '3gp’ => ‘video/3gpp',
    را در زیر (خط 2581) :
    'mp4|m4v’ => ‘video/mp4′,
    اضافه کنید.

بدین صورت:

'mp4|m4v’ => ‘video/mp4′,
    '3gp' => ‘video/3gpp’,

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نوید
  • mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۳

دوستان اگه اسم خودتونو پاسخ دهنده سوالات وردپرسی می دونید خواهشمندم این قانونو بخاطر بسپارید که ما به هیچ وجه حق دستکاری در ساختار داخلی وردپرس رو ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ایم کد رو توی functions.php تم خودت قرار بدی درست می شه

add_filter('upload_mimes', 'custom_upload_mimes');
    function custom_upload_mimes ( $existing_mimes=array() ) {

// Add .3GP files to Media upload
    	$existing_mimes['3gp'] = 'application/postscript';
    	return $existing_mimes;
    }
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۴۴

mehrdad_67 گفت:
    ... ایم کد رو توی functions.php تم خودت قرار بدی درست می شه

add_filter('upload_mimes', 'custom_upload_mimes');
    function custom_upload_mimes ( $existing_mimes=array() ) {

// Add .3GP files to Media upload
    	$existing_mimes['3gp'] = 'application/postscript';
    	return $existing_mimes;
    }

کاربر محترم، mehrdad_67

به اندازه کافی تجربه "همکاری" در این انجمن را داشته ایم که شما برای ما قانون تعیین نموده و اخطار دهید!
    حال با افزودن یک فرمت که کاملا بی ضرر بوده و تنها یک خط جا اشغال می کند، درحالی که خود کدی را ارایه نموده اید که در پاره ای موارد می تواند بیش از دیگر موارد مشکل ساز شود.

نسخه پیچی چند نفره برای کاربری که با مشکلات خود درگیر است، اشکال وی را دوچندان خواهد نمود.
    پس لطف نموده و در مواردی دخالت کنید که راهکارهای ارایه شده برای کاربران بی نتیجه و نادرست بوده باشد.

• نوید

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۲

ممنون از هر دو دوست گرامی حل شد.
    البته بنده از روش اول استفاده کردم و روش دوم را تست نکردم

مهرداد خان چرا حق دستکاری در ساختار را نداریم؟
    وقتی اوپن سورسه شما می تونی اختصاصی کنی و بدی بیرون چه برسه به اینکه بخوای بر حسب نیاز تغییراتی راهم بدی
    !!!
    اصلا چرا این نوع فایل را مجوز بارگزاریشو نداده بود؟
    در ضمن برخی وقتا موقع دانلود این فایل ها را به صورت mp4 برای دانلود ارائه میده، این دیگه عجیبه خیلی.
    بازم ممنون
    شاد باشید

Araz
  • mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۹

araz گفت:
    درحالی که خود کدی را ارایه نموده اید که در پاره ای موارد می تواند بیش از دیگر موارد مشکل ساز شود.

اینو از کجا گفتی ؟؟؟ آخه این اطلاعات اشتباه رو از کجا یاد گرفتی !!!!!!

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۸

اینکه وردپرس جرو open source که شکی نیست ولی اگه قرار باشه یه نرم افزار آپدیت شده شما مناسب می دونید در ساختار های پایش تغییری ایجاد کنی ؟؟ یا اینکه در ساختار یکتایی که کنارش قابلیت انعطاف رو داره این تغییر رو اضافه می کنی !!!!! فرداش می شه همه دوستانی که آن می گن ما وردپرس آپدیت کردیم دیگه سایت بالا نمیآد ، یا دسترسی به سایت نداریم ........... همین راهمناییی های راحت ولی خطرناکه متاسفانه هر کی یه کوجولو توی وردپرس گشته از این ایده های دستکاری پایه میده !
    تاحالا فکر کردین که فلسفه قرار دادن functions.php چی بوده !!
    اگه اینطوریه از فردا همه اتبر بردارن بزنن به ریشه ساختار wp-includes و wp-admin از همین امروز شروع کنید
    اگه به راهنمایی آدما سعی می کنن روشی راهنمایی کنن که کمترین آسیب رو داشته باشه ....

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۲

araz گفت:

حال با افزودن یک فرمت که کاملا بی ضرر بوده و تنها یک خط جا اشغال می کند...

همین یه خط جا کلی بار خطایی داره دوستی که { به اندازه کافی تجربه "همکاری" در این انجمن را داشته }
    ...

• نوید

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۲۰

مهرداد خان صحبت شما بر اساس آینده نگریه و قابل تحسینه
    بنده هم حواسم به آپدیت بود و هر دو آموزش را ذخیره کردم روی کامپیوتر.

اینکه شما فرمودین در تابع فانکشن تم، منظورتون قالب ست شده روی سایت هست یا قالب ادمین؟
    یعنی می تونه سیستم آپلود بخونه فانکشن قالب انتخابی برای عکس العمل ها؟
    لطفآ ارهنمایی کنید.

بحث هم لطفآ نکنید با هم و به فکر انجمن باشید که شبیه مرده شده، دقیقآ داره بلای دیگر سی ام اس ها هم سر وردپرس میاد، وقتی مدیرت روی کاربرای توانمند نباشه میرند در سایت های خودشون پشتیبانی راه اندازی می کنند و پلاگین ها، آموزش ها و هک ها و ترفندها را در اونجا هم قرار میدن لذا خیل یاز کاربرا اصلا برخی موارد زیبا و جالب و قدرت این سیستم را نیم تونند حس کنند تا پراکندست.
    به این فکر کنید و راه حلی بیندیشید.
    بازم ممنون از هر دو بزرگوار

Araz
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۷

mehrdad_67 گفت:
    اینو از کجا گفتی ؟؟؟ آخه این اطلاعات اشتباه رو از کجا یاد گرفتی !!!!!!

از ISP Provider شما!

و یا با چنین راهکارهایی

...متاسفانه هر کی یه کوجولو توی وردپرس گشته از این ایده های دستکاری پایه میده !

دوست محترم،

قبل از آن زمان که شما آموخته باشید تا اینگونه پرسش های کاربران را پاسخ دهید، ما به فکر طراحی و راه اندازی وب سایت های دولتی بودیم هرچند زمانی از آن گذشته ولی فرهنگ ایجاب می کند تا به مانند شما خویشتن را اینگونه به تمسخر نگیریم!

• mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۲

araz گفت:

از ISP Provider شما!

و یا با چنین راهکارهایی

.

دوست محترم،

قبل از آن زمان که شما آموخته باشید تا اینگونه پاسخ پرسش های کاربران را ارایه کنید، ما به فکر طراحی و راه اندازی وب سایت های دولتی بودیم هرچند زمانی از آن گذشته ولی فرهنگ ایجاب می کند تا به مانند شما خویشتن را اینگونه به تمسخر نگیریم!

من اون زمان که شما داشتین بر پایه دانسته های اشتباهتون سایت های پارسی رو طراحی می کردین بنده مشغول یادگیری اصولی بودم نتیجشم پاسخ های معتبر خودمه در مقایسه با پاسخ های شما منظورم همون تبر زدن به ریشه درخته !

در ضمن اینگونه خیلی کلمات سنگین به کاربردن چیزی جزو نقش نیست !!! که خوب بلدی بازی کنی !
    در ادامه هم بگم وردپرس و کلا برنامه نویسی به هیچ وجه با زبان پارسی یه جهت پیشرفت رو نداشته البته من اینا رو پدیرفتم سعی هم کردم یه راهی پیدا کنم که تا 70 درصدم همی پیش رفتم کارم اینه که تکنولوژی زبان زیبایی مادریم رو با تکنولوژی های روز همسو کردم نه اینکه با به قول شما بومی سازی کلمات این خلا بزرگ رو پرکنم !

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۲

بنده مشغول یادگیری اصولی بودم نتیجشم پاسخ های معتبر خودمه

بله! کاملا مشخص است و بنده نیز به سندیت این تاپیک تمامی اصول معتبر شما را می پذیرم!

در ضمن اینگونه خیلی کلمات سنگین به کاربردن چیزی جزو نقش نیست

من تا این لحظه و در دریافت پاسخ از سوی شما، بین اینکه ISP Provider و Internet Sevris Provider چیست و کدام یک با اصول همخوانی دارد معطل مانده بودم!

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۷

هر دو حرفه اي هستين... اما رفتار هيچكدوم حرفه اي نيست...يك نگاه به حرفاتون بزنيد مطمعنا خجالت ميكشيد پيش خودتون بخاطر اين رفتار هاي بچگانه...

Araz
  • mehrdad_67

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۷

araz گفت:

بله! کاملا مشخص است و بنده نیز به سندیت این تاپیک تمامی اصول معتبر شما را می پذیرم!

من تا این لحظه و در دریافت پاسخ از سوی شما، بین اینکه ISP Provider و Internet Sevris Provider چیست و کدام یک با اصول همخوانی دارد معطل مانده بودم!

چقدر جستجو کردی ؟؟ تا ایراد نگارشی برای من پیدا کنی ، شما خودتو اذیت نکن ، چه کاری معطل موندی ؟؟ شما تبرتو بردار بزن به ریشه با راهنمایی هات !!
    متاسفانه در کل هیچ معیاری وجود نداره تا به شما ثابت شه چیزی نمی دونید فقط سخن پیشه می کنید اونم از نوع پیدا کردن اشتباه نگارشی !

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۷

مرتضی جان،

اگر دقت نموده باشید متوجه خواهید شد که سرچشمه بحث ها چیزی نیست جز خودبزرگ بینی.
    آنگونه گه خود نیز می دانید این انجمن محلی است برای پشتیبانی و نه جدال. اما اینکه در زمانی که فردی اقدام به رفع مشکل دیگر کاربری می کند، متاسفانه برخی افراد با ارایه سلایق شخصی، کاربر اول را کاملا گمراه می نمایند. آنگونه که در این قسمت

نسخه پیچی چند نفره برای کاربری که با مشکلات خود درگیر است، اشکال وی را دوچندان خواهد نمود.

نیز بدان اشاره نموده ام.

اشکال دیگر اینکه آقای mehrdad_67 برخلاف تصور و به دور از ادب، نوشتارهایی از خودبرجای می گذارند که بواقع نشانگر شخصیت فردی نویسنده را نمایان می سازد و با آنکه به بیشتر آنها اشاره نشده است، ولی می توانید آنرا مشاهده کنید.

روز گذشته پرسشی داشتم که قبل از من توسط "نوید" مطرح گردید. زمانی که شما اقدام به آپلود فایلی می کنید، آیا این کار توسط پوسته انجام می گیرد؟ کدی که ایشان آنرا ارایه داده اند زمانی به کارگرفته می شود که 1- فرمت فوق در محتوای فایل functions.php (وردپرس) از پیش تعریف شده باشد 2- مشکل اجرای آن از سوی پوسته بوده و یا بخواهیم امکانی را به آن اضافه کنیم.

قبلا نیز:

...در مواردی دخالت کنید که راهکارهای ارایه شده برای کاربران بی نتیجه و نادرست بوده باشد.

را یادآور شده ام. حال اگر پاسخ اینجانب نادرست بوده و مشکل کاربر فوق با روش مطرح شده حل نگردید، دیگر دوستان می توانند دخالت نموده و ایشان را راهنمایی کنند (چه در این تاپیک و یا دیگر تاپیک ها)

مرتضی جان، ضمن تشکر از توجه شما هرچند می توانستم به توضیحات بیشتری بغیر از موارد ذکر شده اشاره کنم، اما به احترام این انجمن، شخص شما و رفع مشکلات روی داده که بیشتر جنبه شخصی داشته است، از آن صرف نظر می کنم.

باتشکر

مرتضی نظری
  • amirabar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰

دوستان اگه اسم خودتونو پاسخ دهنده سوالات وردپرسی می دونید خواهشمندم این قانونو بخاطر بسپارید که ما به هیچ وجه حق دستکاری در ساختار داخلی وردپرس رو ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا وردپرس بخاطر متن باز بودنش این اجازه رو میده !

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.