انجمن

مشکل عدم نمایش صفحات به جز صفحه اول  (۷ نوشته)

• raptor22 NW

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۲

سلام دوستان .

حقیقتش بنده یکم دیر اقدام کردم و بعد از اتمام مهلت و اکسپایر شدن دومین و هاست اونا رو تمدید کردم . یعنی سایت یه مدت دان بود . حالا بعد از تمدید وقتی وارد سایت میشم صفحه اصلی رو نشون میده ولی مابقی رو نه وارد داشبورد شدم این ارور رو بالای صفحه نشون میداد :

upload folder is not writable. export and file upload features will not be functional
    با مراجعه به کنترل پنل متوجه شدم به واسطه چند تا بک آب حجم من بیش از میزان هاستم هست و خوب با پاک کردن اونا ارور از بین رفت ... سایت رو دوباره چک کردم تغییری حاصل نشده بود صفحات رو نشون نمیداد .
    تو گوگل سرچ کردم گفتم همونطور که گفتن شاید مربوط به کد permission باشه اون هم تغییر دادم ولی درست نشد .
    نمیدونم چکار باید بکنم اگر لطف کنید کمک کنید ممنون میشم .

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۸

دوست عزیز احتمالا با بروز رسانی جدید مشکلتون حل خواهد شد . حتی اگه از نسخه 3.2.2 استفاده میکنید دوباره بروز رسانی کنید همین ورژن رو و به نتیجه رو به ما بگین .

یا علی .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    raptor22 NW
  • raptor22 NW

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۹

سلام ...
    من وردپرس رو به ور رسانی کردم به 3.2.2 فارسی اما در حین بروزرسانی این ارور رو داد :

Fatal error: Call to undefined method Arras_Widget_Tag_Cloud::WP_Widget_Tag_Cloud() in ..../wp-content/themes/arras/library/widgets.php on line 355

تو گوگل سرچ کردم این کد رو پیدا کردم جایگزین کردم :

To fix this, simply replace line 355 of /library/widgets.php from:
    function Arras_Widget_Tag_Cloud() {
        $this->WP_Widget_Tag_Cloud();
    }

to

function Arras_Widget_Tag_Cloud() {
        parent::__construct();
    }

با این کار مشکل حل شد و به روز رسانی صورت گرفت اما به هنگام پست زدن و یا به روز رسانی نوشته های قبلی این ارور رو میداد :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/myaccount/public_html/globals.php:42) in /home/myaccount/public_html/includes/mambo.php on line 404

حالا هم این ارور رو میده :

Fatal error: Call to undefined function _fill_user() in /home/geteckco/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 199

اگه قبلش صفحه اول رو نشون میداد الان همون رو هم نشون نمیده .

لطف کنیدکمک کنید . ممنون میشم

• raptor22 NW

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶

خط 199 اونی هست که بولد کردم:

if ( false !== $user_id )
    return get_userdata($user_id);

if ( !$user = $wpdb->get_row( $wpdb->prepare("SELECT * FROM $wpdb->users WHERE $field = %s", $value) ) )
    return false;

_fill_user($user);

return $user;
    }
    endif;

if ( !function_exists('get_userdatabylogin') ) :

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۵

دوست من وقتی فایلی آپلود نمیشه یعنی اینکه وردپرس نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه . حدس میزدم که بروز رسانی نشه .

از نسخه چند phpmyadmin استفاده میکنید ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    raptor22 NW
  • raptor22 NW

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۸

city-sound گفت:
    دوست من وقتی فایلی آپلود نمیشه یعنی اینکه وردپرس نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه . حدس میزدم که بروز رسانی نشه .

از نسخه چند phpmyadmin استفاده میکنید ؟

الان که نگاه کردم اینو زده :

Version information: 3.4.10.1

البته یک چیزی بگم من الان فعلا هنگامی که می خوام یک پوست رو بروزرسانی کنم این ارور رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/geteckco/public_html/wp-content/themes/arras/library/widgets.php:964) in /home/+++/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 866
  • raptor22 NW

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۲

الان خوشبختانه ارور اولی از بین رفت یعنی من می تونم پست بزنم و یا به روز رسانی کنم اما هنوز نمیتونم صفحات رو ببینم ... هنوز این ارور رو میده وقتی که می خوام از صفحه اصلی به قسمت های دیگه سایت برم :

/category/%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85/95.82.4.74Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0ge-tech.co

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.