انجمن

فاصله ی خطوط تغییر نمی کنند!  (۲ نوشته)

• imperial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۸

سلام. من اولین پستم رو تو سایتم دادم و فهمیدم وقتی داشتم پست میدادم و هرجایی که اینتر زدم تا خط بره پایین انگار نه انگار! هرچی اینتر یا شیفت + اینتر میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و بعد از اینکه دکمه ی بروز رسانی رو میزنم میبینم توی خود ویرایشگر کنترل پنل وردپرس هم دوباره به حالت قبلی اومده!

مثلاً نوشته ی زیر که باید اینطوری باشه :
    متن اول:

متن دوم:

متن سوم:

بعد از ارسال پست این شکلی میشه:
    متن اول:
    متن دوم:
    متن سوم:

یعنی هیچ تغییری در فاصله ی بین خطوط ایجاد نمیشه!

• imperial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۴

دوستان واقعاً این مشکل من عجیبه! لطفاً یکی کمک کنه...
    یه چیزی میخواستم بگم... توی ویرایشگر وردپرس با Heading ها ور رفتم. از اونجایی که وردپرس فارسی سعی کرده تمام قسمت ها رو عینا ترجمه کنه، متأسفانه خیلی از آیکون ها توی ویرایشگر ترجمه نشدن (یعنی وقتی روشون وایمیستی مثل بقیه توضیحات ندارن) و فکر میکنم این هدینگ ها هم جزو این دسته هستش! من که متوجه نشدم دقیقا چه کاربردی داره. یه قسمتش اسمش ساختاره یکی دیگه بند! بقیه هم Heading های مختلف. توضیحاتی هم توی قسمت راهنما در این رابطه نبود! من که فرق این ساختار و بند و ... رو نفهمیدم. فقط مشکل من اینه که توی ویرایشگر وردپرس هرجا اینتر میزنم که برم خط پایین تر، بعد از زدن دکمه ی بروز رسانی، تمام فاصله هایی که با اینتر ساخته بودم حذف میشن و به حالت اول برمیگردن! خواهشاً یکی کمک کنه. مشکل از قالب من هستش یا روش خاصی داره؟
    اگر میخواید مطمئن شید به سایت من سر بزنم و به اولین پستم نگاه کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها