انجمن

مشکل با افزونه breadcrumb_nav_xt در قالب indomagz  (۵ نوشته)

• HGH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳ مهر ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۰

سلام ، من در حال استفاده از قالب indomagz برای سایت http://www.composers.ir هستم ، هنوز فرصت نکردم خیلی از امکاناتشو تست کنم اما در مورد گذاشتن تصویر برای مطالب که درصفحه اصلی نشون داده میشه ، وقتی به صفحه مطلب مورد نظر وارد بشیم با این پیغام مواجه میشم :

Please use bcn_display instead of breadcrumb_nav_xt_display

دقیقاً مفهوم این پیغام چیه و اینکه بگم من از راهنمایی های خود سازنده ش توی سایتش چیزی نفهمیدم ، اگر تجربه ی استفاده از این قالب رو دارین کلاً یه توضیحی در موردش بدین و اگر اشکال احتمالی و یا تنظیم دستی خاصی برای امکانات دیگه ش لازمه اگر حسش بود یه اشاره ای داشته باشید ، ممنون میشم!

• 1memar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲
    ۴ مهر ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۰

احتمالا" این مشکل برای این قالبیه که استفاده میکنید. راهنماش رو باید بخونید. معمولا" این قالب ها که به صورت permium ارائه میشه همراه خودش یکسری افزونه هم داره که شاید مشکل از اونه باشه ...

• HGH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۴۴

خب برادر من! :D من با همین "یکسری افزونه " که همراه قالب ارائه شده مشکل دارم! اگر هم می خوندی من دقیقاً چی نوشتم این جمله که : " راهنماش رو بخونید " رو نمی گفتی ! البته مرسی که اومدی و جواب دادی! دلم خوش شد ؛ اما خب اینایی که تو گفتیو خودمم میدونستم ! مشکل من اونیه که نوشتم! بازم مرسی! @},-

• 1memar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲
    ۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۱

خیلی عذر میخوام که نتونستم کمکتون کنم، گرچه اگر مشکا از پلاگین ها باشه فکر نکنم کسی به غیر از نویسنده ی پلاگین ها بتونه کمکتون کنه ...

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۰

من از این قالب استفاده میکردم.مشکلی نداشتم 8-|

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.