انجمن

مشکل پس از نصب ورد پرس!  (۷ نوشته)

• eblisss3

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۴

سلام به همگی
    من پس از نصب کامل ورد پرس وقتی میخواهم urlخود را دربخش تنظیمات تغییر بدهم
    پس تغییر هردو یعنی هم وردپرس و هم urlاصلی کل سیستم سایتم بهم میریزه!واین ارور برایم نمایان میشه کسی میتونه کمکم کنه؟ اول فکر میکردم خودم دست کاری کردم و پریده!وحتی رفتم به سراغ phpnukeاما دوباره دیتابیس رو از اول درست کردم و دوباره نصب کردم.از ورژن3.3.2استفاده میکنم و الان هم دیگه نمیوتنم بر گردونم به حالت قبل و باید از اول دیتابیس رو تنظیم کنم؟چرا اینجوری میشه ؟من فقط میخواستم ادرس اصلی سایت کهexample.com/wordpressبودبه
    example.comتبدیل کنم همین
    Not Found

The requested URL /wp-login.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    forklift
  • میلاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۳

سلام .
    عزیز قبل از این که اطلاعات دیتابیس را وارد کنی فایل هایی که درون پوشه example.com/wordpressهست را روی روت سایت منتقل کن .
    بعد اطلاعات دیبابیس را وارد کن و سایت را راه اندازی کن .

• eblisss3

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۴

نه باز هم مشکلم حل نشد!
    وقتی دوباره وارد تنظیمات وردپرس میشم وتغییرات ایجاد میکنم دوباره همون ارور رو نشون میده وکلا همچی دوباره خراب میشه!
    لطفا کمکم کنید

• masoudgoli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۹ تیر ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۰

سلام.
    من دریافت نگارش وردپرس رو به صورت نافص انجام دادم.
    حالا هر چی شناسه و رمزمو وارد میکنم نمیتونم دسترسی به پیشخوان داشته باشم.
    باید چی کار کنم؟
    راهنماییم کنید.
    ممنون

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۱۹ تیر ۱۳۹۱ - ۰۲:۰۸

خوب اگه مشکل فقط به مدیریت باشه wp-admin رو پاک کنید و وردپرس رو دوباره دریافت کنید بصورت کامل و wp-admin زو جایگذین کنید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mojtaba in96
  • sarzaminm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۲

با سلام

دوستان عزیزی که مایلند از وردپرس برای راه اندازی وبسایت استفاده کنند و نمیتونند خودشون وردپرس رو نصب کنند، مشخصات کامل ورود به هاست خودشون رو به info@nasim.info ارسال کنند تا سایتشون در عرض 30 دقیقه به صورت کاملا آماده تقدیمشون بشه ...

این کار به طور 100 درصد رایگان انجام خواهد شد ...

خواهشمندم از هاستهای رایگان استفاده نکنید. حتما از شرکتهای اینترنتی هاست لینوکس با کنترل پنل ترجیحا Cpanel و دامنه معتبر تهیه فرمایید تا کارتون به مشکل بر نخوره ...

در صورت تمایل ما هم میتوانیم برای شما هاست و دامنه با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه کنیم ، برای این امر به info@nasim.info روابط عمومی و پشتیبانی گروه دیتا پردازان نسیم ایمیل ارسال فرمایید.

بنده به هیچ عنوان قصد تبلیغات برای هیچ شخص و یا شرکتی را ندارم ، و این معرفی صرفا برای راحتی کاربران عزیز میباشد ... هر کی میزبان خوب ، پشتیبانی عالی و سرویسهای با کیفیت و سرعت بالا میخواد با دیتا پردازان نسیم تماس بگیره.

info@nasim.info

08318370860

http://www.NasimData.com

-------------------

هاستهای ارائه شده توسط دیتا پردازان نسیم با پشتیبانی کامل از وردپرس و انواع سیستمهای مدیریت محتوا و با کنترل پنل محبوب و قدرتمند ( سی پنل Cpanel ) ارائه خواهد شد ، در واقع شما فقط به تجارت خود فکر میکنید و هیچگونه نگرانی از بابت مشکلات فنی هاست و سرور نخواهید داشت ...

تمامی سرویسهای ارائه شده توسط دیتا پردازان نسیم به غیر از دامین ، دارای 7 روز گارانتی بازگشت پول میباشد.

-------------------

از مدیریت محترم سایت وردپرس فارسی تقاضا داریم سایت نسیم دیتا را جهت میزبان مناسب و مطمئن سایتها برای راحتی و آسایش کاربران عزیز معرفی نماید ...

با تشکر

ارادتمند

• latif

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۰

با سلام
    من وردپرس رو کامل نصب کردم بعد برای ورود یوزر و پسورد را وارد کردم ولی متاسفانه این ارور را داد. هرچی گشتم جواب رو پیدا نکردم.
    Not Found

The requested URL /home/panelpay/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 mod_jk/1.2.35 mod_perl/2.0.5 Perl/v5.8.8 Server at panelpayamak2.ir Port 80

وب سایت: panelpayamak2.ir
    خواهش میکنم مشکل من رو حل کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها