انجمن

مشکل آپدیت به نسخه 3.4  (۵ نوشته)

• محمد عبدی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲

سلام من مدتی هستش که از وردپرس استفاده میکنم اما الان که نسخه جدید اومده من می خوام بروزرسانی کنم ارور میده میشه بگید مشکل چیه ؟؟؟؟

دریافت به‌روزرسانی از http://wordpress.org/wordpress-3.4-no-content.zip…

Warning: touch() [function.touch]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 503 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/star/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 177

Warning: unlink() [function.unlink]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 503 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/star/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 509

دریافت انجام نشد.: پوشه‌ی مشخص‌شده برای خواندن پرونده‌ها وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

راه‌اندازی انجام نشد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    RezaN0
  • امید

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۱

به صورت دستی اقدام به روزرسانی کنید.

• Sepehr88

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۵:۳۶

بعد از بروزرسانی قسمت مدیریت پیغام زیر را داد
    Warning: require_once(/functions/smartbiz-functions.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/content/57/4457357/html/wp-content/themes/smartbiz/functions.php on line 4

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/functions/smartbiz-functions.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/content/57/4457357/html/wp-content/themes/smartbiz/functions.php on line 4

• RezaN0

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۰

دوست عزیز پیشنهاد میکنم فعلا بروزرسانی نکنی!!

آخه اینطور که من دیدم، برخی از قسمت های سایت انگیلیسی میشه ! حتی از چشم بازدید کننده هم پنهون نیست

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۴

برای آمدن نسخه فارسی این نسخه (3.4) صبر کنید. این طبیعی است که پس از بروز کردن با نسخه انگلیسی قسمت مدیریت و قسمت های دیگه ترجمه خودشون رو از دست بدن.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.