انجمن

مشكل در ادامه مطلب بعد از ارتقاء  (۳۸ نوشته)

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۴

سلام دوستان عزيز... بعد از اپديت به نسخه جديد اين مشكل پيش امده:

نميشه ادامه مطلب گذاشت دكمه ادامه مطلب كار نميكنه!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نوین ادمین - best designer - اندروید
  • amir727

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۳

سلام

منم همین مشکل رو داشتم!

میشه ادامه مطلب گذاشت ولی اون خط رو مخفی کردن
    و دیگه نشون داده نمیشه

نوین ادمین - best designer
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۹

خب الان چرا اون خط رو نشون نميده؟؟؟ لطفا پيگيري كنيد اينطوري نميشه كه مديران محترم درستش كنن ممنون ميشم

• e30_007

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۶

از افزونه Dean's FCKEditor For Wordpress اسنفاده کنید
    مشکلتون برطرف میشه

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۹

دوست عزيز نميشه براي هر كاري افزونه نصب كرد كه!! افزونه اونم براي اين كار!!! چيزي كه بايد پيش فرض تو سيستم باشه.. از مديران محترم ميخوام راه درست بهمون معرفي كنن كه به حالت اول برگردونيم!

• hamoon

آفلاین
    عضو
    ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۶

من هم همین مشکل رو دارم . عمرا هم برای چنین مشکلی افزونه نصب کنم! D: ادامه مطلب کار می کنه اما شکلش نمیاد توی ویرایشگر و سخت میشه کارا. دوستان مترجم این نسخه یه کاری ، راه حلی، روشی ارائه بدن لطفا !

نوین ادمین - best designer - saeli
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۳

منم این مشکل رو دارم . از وقتی آپدیت کردن ادامه مطلب خطش توی ادیتور نمیاد .
    البته منم تست کردم کارش رو میکنه اما نمایش داده نمیشه .
    زیاد منو اذیت نمیکنه . فقط خواستم بدونم که فقط برای من اینجوریه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن که دیدم عمومیه . . .:دی

best designer
  • best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۱

دوستان این مشکل نیست . این یه تغییر در نسخه جدید هستش که البته از نظر من خیلی هم بهتره .

وقتی نوشته رو از حالت دیداری به نوشتاری HTML غییر بدین عبارت <!--more--> رو مشاهده میکنید . اما به نظرم بزرگتر میشد بهتر از نا پدید شندش بودااااااا

:-؟؟

اندروید
  • hamoon

آفلاین
    عضو
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۳

city-sound گفت:
    دوستان این مشکل نیست . این یه تغییر در نسخه جدید هستش که البته از نظر من خیلی هم بهتره .

وقتی نوشته رو از حالت دیداری به نوشتاری HTML غییر بدین عبارت <!--more--> رو مشاهده میکنید . اما به نظرم بزرگتر میشد بهتر از نا پدید شندش بودااااااا

:-؟؟

دوست عزیز ما هم گفتیم که کار می کنه و این یعنی More توی کدها میاد. مشکل فقط شکلشه که تو ادیتور نمیاد. این به روز رسانی نیست، این باگه. علت اینکه بخوان این خط روی حذف کنن چیه؟ کار ما رو سخت کنن؟
    اگر مشکل از نسخه انگلیسی نباشه، دوستان مترجم حتما جایی رو اشتباه کردن. به هر حال ما منتظر رفع این باگ هستیم. باز هم تکرار می کنم که مشکلی در انتشار مطالب نداریم و ادامه مطلب به خوبی کار می کنه، اما حالت دیداری نداره. ممنون

best designer - saeli - sheisebaboo
  • best designer

آفلاین
    عضو
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۷

اگر مشکل از نسخه انگلیسی نباشه، دوستان مترجم حتما جایی رو اشتباه کردن. به هر حال ما منتظر رفع این باگ هستیم. باز هم تکرار می کنم که مشکلی در انتشار مطالب نداریم و ادامه مطلب به خوبی کار می کنه، اما حالت دیداری نداره. ممنون

نه نسخه انگلیسیش هم همینطور هستش . یه همچین جایی باگ نمیدن هیچوقت . انتظار دارین توی wp-admin باگ باشه ؟

یعنی وردپرس یه همچین باگ خطر ناکی داشته باشه ؟ اونم بجای بستن باگ بیان باگ بزارن و هیشکی هم نفهمه ؟

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۱

ميبينم كه مشكل همه هست.. باور كنيد نباشه اصلا تعادل به هم ميريزه! ما كه نميتونيم بنويسيم!!! يه جوريه! لطفا درستش كنيد مديران محترم

• hamoon

آفلاین
    عضو
    ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۸

city-sound گفت:

نه نسخه انگلیسیش هم همینطور هستش . یه همچین جایی باگ نمیدن هیچوقت . انتظار دارین توی wp-admin باگ باشه ؟

یعنی وردپرس یه همچین باگ خطر ناکی داشته باشه ؟ اونم بجای بستن باگ بیان باگ بزارن و هیشکی هم نفهمه ؟

نیومدن باگ بذارن، اما میبینین که باگ داره. این مشکل خطرناکی نیست، فقط یک عکس کوچیک نشون داده نمیشه، همین. مطمئنن این رو (اگر که کلی باشه و فقط ما این مشل رو نداشته باشیم) به زودی حل می کنن.

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۴

دوستان نسخه‌ي جديد وردپرس تا الان 2 تا مشكل داشته ،

1- همين ادامه‌ي مطلب
    2 - ارسال نشدن تابع Mail (براي قسمت فراموشي رمز )

نميشه اسمش رو باگ گذاشت، يك مشكل كوچيك هست ، مربوط به ترجمه هم نميشه ، كار ترجمه به درستي انجام شده ، در نسخه‌ي انگليسي هم تست شده و همين مشكلات وجود داره ،

مشكل از طرف ما براي وردپرس ارسال شده و به زودي فيكس خواهد شد و نسخه‌ي پچ شده منتشر خواهد شد ..

موفق باشيد ../.

hamoon
  • hamoon

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۰

saeidfard گفت:

1- همين ادامه‌ي مطلب

نميشه اسمش رو باگ گذاشت، يك مشكل كوچيك هست ، مربوط به ترجمه هم نميشه ، كار ترجمه به درستي انجام شده ، در نسخه‌ي انگليسي هم تست شده و همين مشكلات وجود داره ،

مشكل از طرف ما براي وردپرس ارسال شده و به زودي فيكس خواهد شد و نسخه‌ي پچ شده منتشر خواهد شد ..

موفق باشيد ../.

ممنون. امیدواریم زودتر حل شه.

• parniaznet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۰

سلام به همه دوستان. ادامه مطلب در وردپرس جدید مشکلی نداره، فقط اون خطی که قبلا نمایش داده میشد دیگه در ادیتور نمایش داده نمیشه اما در هر جایی که شما ادامه مطلب قرار دهید در پستتون ادامه مطلب قرار داده میشه. برای تست یک نوشته ای رو بعد از زدن خط ادامه مطلب قرار بدید و برید داخل سایتتون چک کنید.
    مشکل من با وردپرس 3.4 انتشار مطلب هست. هر وقت انتشار رو میزنم مینویسه ادرس معتبر نیست و بعد از اینکه رفرش می کنم مطلب منتشر میشه

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۸ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۲

saeidfard گفت:

1- همين ادامه‌ي مطلب

موفق باشيد ../.

سلام دوست من.. اين نسخه جديدتونم كه امد ولي درست نشده كه اين ادامه مطلب و باقي مشكلات!!!!

اين مشكل تو ترجمه است وگرنه درستش ميكردن!

hamoon
  • hamoon

آفلاین
    عضو
    ۸ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۶

واقعا که شاهکاره ! چطور میشه نسخه جدید بیاد و مشکل به این واضحی برطرف نشه؟؟ دوستان مترجم مطمئنین که مشکل از نسخه اصلی وردپرسه؟؟
    مشکل دیگه ای هم وجود داره که افزونه ها از داخل صفحه افزونه ها به روز خودکار نمی شن و باید رفت از قسمت به روز رسانی ها به روز کرد. این ادامه مطلب خیلی چیزه بدیه. همش باید کدها رو دستکاری کرد تا فهمید ادامه مطلب کجاست و اصلا قرار گرفته با نه

• آموزش سئو

آفلاین
    عضو
    ۱۰ تیر ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۹

اینجا هیچ پشتیبانی صورت نمیگیره و درضمن هیچ کدام از مدیران اینجا سواد برنامه نویسی ندارند.فقط بلدند متن انگلیسی رو فارسی کنند.شما برید صفحه اول سوالات انجمن ببینید حتی بلد بودند به یکی از سوالات کاربران جواب بدهند یا نه !!!

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۲ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۳

واقعا مشخص نيست چه بلايي سر اينترنت امده!!! من توي چند تا انجمن ديگه سوال و مشكلاتي كه دارم رو مطرح كردم هيچ كسي نيست تو انجمن ها همه صداشون در امده!!

اقا مشكل رو ورل كنيد من يه سوال دارم!! ببخشيد من تو ايران زندگي ميكنم تلوزيون و ماهواره و خلاصه همه چي داريم ولي نميدونم تقويم ما با شما مديران و دوستان فرق داره گويا! ميشه به ما كه چشامون بسته است بگيد كه عيده! و يا تعطيليه و يا امتحانه و يا چيه كه كسي نيست تو انجمن ها!!!؟ ببخشيد جنگ جهاني شده؟؟ يا اون واقعه بزرگ 2012 به وقوع پيوسته؟؟؟ چيه؟؟؟ مشكل كجاست كه كسي به انجمن ها نمياد جواب بده!!؟

طراحان نوین
  • آموزش سئو

آفلاین
    عضو
    ۱۳ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۴

Rasivell گفت:
    واقعا مشخص نيست چه بلايي سر اينترنت امده!!! من توي چند تا انجمن ديگه سوال و مشكلاتي كه دارم رو مطرح كردم هيچ كسي نيست تو انجمن ها همه صداشون در امده!!

اقا مشكل رو ورل كنيد من يه سوال دارم!! ببخشيد من تو ايران زندگي ميكنم تلوزيون و ماهواره و خلاصه همه چي داريم ولي نميدونم تقويم ما با شما مديران و دوستان فرق داره گويا! ميشه به ما كه چشامون بسته است بگيد كه عيده! و يا تعطيليه و يا امتحانه و يا چيه كه كسي نيست تو انجمن ها!!!؟ ببخشيد جنگ جهاني شده؟؟ يا اون واقعه بزرگ 2012 به وقوع پيوسته؟؟؟ چيه؟؟؟ مشكل كجاست كه كسي به انجمن ها نمياد جواب بده!!؟

تو این انجمن استثنا کسی سواد نداره عزیزم

• hamoon

آفلاین
    عضو
    ۱۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۴

نمی دونم رو چه حسابی اینجا شده انجمن رسمیه وردپرس فارسی؟ من خوم هیچ وقت، تاکید می کنم، هیچ وقت در این انجمن جوابی نگرفتم! اما اینبار فکر کردم چون مشکل از خود وردپرسه و برای همه ایجاد شده، حداقل اینقدر احترام بذارن که پاسخ بدن. که متاسفانه ...

• آموزش سئو

آفلاین
    عضو
    ۱۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۹

این مشکل بعیده از خود وردپرس باشه.فارسی کنندگان خرابش کردند.چون تو استی اصلی وردپرس این مشکل اصلا بیان نشده !!

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۱۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۳

ببینید من نسخه انگلیسی رو هم امتحان کردم همونجا هم همین مشکل هست . این اصلا خطر ناک نیست هیچ باگی هم وجود نداره . جدیدا یه هفره توی wp-admin پیدا شده که با رمز گذاری روی پوشه wp-admin این مشکل هم حل میشه .

همه شما هم بهتره روی wp-admin رمز بزارید چون توی پنل های مختلف متفاوته نمیشه اینجا گفت یه جست و جو بزنید راهنمارو پیدا میکنید .
    همگی موفق باشید .

• hamoon

آفلاین
    عضو
    ۱۵ تیر ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۱

city-sound گفت:
    ببینید من نسخه انگلیسی رو هم امتحان کردم همونجا هم همین مشکل هست . این اصلا خطر ناک نیست هیچ باگی هم وجود نداره . جدیدا یه هفره توی wp-admin پیدا شده که با رمز گذاری روی پوشه wp-admin این مشکل هم حل میشه .

همه شما هم بهتره روی wp-admin رمز بزارید چون توی پنل های مختلف متفاوته نمیشه اینجا گفت یه جست و جو بزنید راهنمارو پیدا میکنید .
    همگی موفق باشید .

خیلی معذرت می خوام شما مهره انداختین؟ یا کف دست بو کردین؟ نه خداییش یه کلکی سوار کردی که فهمیدی این مشکل امنیتی نداره! بیخیال عزیز، اینکه هیچ مشکلی امنیتی وجود نداره رو همون اول همه بهش اشاره کردیم! موضوع باگ wp-admin رو هم تناسبش رو با موضوع ما متوجه نشدم!

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۱۵ تیر ۱۳۹۱ - ۰۱:۲۶

hamoon گفت:

خیلی معذرت می خوام شما مهره انداختین؟ یا کف دست بو کردین؟ نه خداییش یه کلکی سوار کردی که فهمیدی این مشکل امنیتی نداره! بیخیال عزیز، اینکه هیچ مشکلی امنیتی وجود نداره رو همون اول همه بهش اشاره کردیم! موضوع باگ wp-admin رو هم تناسبش رو با موضوع ما متوجه نشدم!

تناسبش با موضوع بر میگرده به این حرف شما: (آدم که حرف خودشو نقض نمیکنه)

نیومدن باگ بذارن، اما میبینین که باگ داره.

در ضمن من حرفامو مثل بعضیا از خودم نمیبافم اینم مدرک :
    http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=109

و اما جواب بقیه دوستان . این مشکل توی نسخه 3.4 انگلیسی هم هست . توی همین تایپک هم اعلام شد که :

پس بحث اضافی بیخودیه .

فکر کنم دیگه موضوعی نمونده باشه

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۱۵ تیر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۹

در ضمن اون دوستی که فرمودن :

اینجا هیچ پشتیبانی صورت نمیگیره و درضمن هیچ کدام از مدیران اینجا سواد برنامه نویسی ندارند.فقط بلدند متن انگلیسی رو فارسی کنند.شما برید صفحه اول سوالات انجمن ببینید حتی بلد بودند به یکی از سوالات کاربران جواب بدهند یا نه !!!

اگه قوانین رو میخوندین :

مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.

حق توهین به مدیران انجمن رو به هیچ عنوان نخواهید داشت . یا علی

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۳۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۶

واقعا نمیدونم چی بگم!! اگر مشکل از وردپرسه اصلیه که با عقل جور در نمیاد میلیون ها نفر در جهان وایساده باشن تا خود به خود این مشکل ادامه مطلب درست بشه!! اگرم واقعا اینطوره که باید یه چیزی گفته باشن دیگه !!!
    ولی اگر مشکل از ما ایرانی هاست که متاسفم با این پشتیبانی افتضاح!!!! واقعا که

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۹

جواااااااااااااااااااااااب ب ب ب ب چی شد این مشکل از کجاست اخه این چه انجمنیه!!

• پویا آنلاین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۵
    ۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۸

بیشتر وبلاگ های و.ف با این مشکل در نسخه جدید مواجه اند که امید است در نسخه های بعدی رفع شود.
    موفق باشید :-)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۷

آقایون محترم من پیشنهاد میکنم وردپرس رو بندازین تو سطل آشغال چون اعصاب آدم ها رو خورد میکنه به نظرم برین یک سیستم سایت ساز جوملا نصب کنید من یک سال باهاش کار کردم پیشتیبان داره خوب هم جواب میدن من یک سوال پرسیدم در عرض نیم ساعت مدیر انجمن جوابمو داد درضمن امنیت جومالا بهتره تا وردپرس تازه صداوسیما جمهوری اسلامی ایران هم از جومالا استفاده میکنه تازه قالب های جوملا هم عالی هستند یک چیز دیگه به نظرم چیزی رو برید نصب کنید که رسمی باشه نه چیز آشغال مثل وردپرس بدبختانه من سایتمو با وردپرس راه اندختم همین تابستون ولی پشیمون شدم چون خواستم با وردپرس هم آشنا بشم که گرون برام تموم شد

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۳

راستی یادم رفت بگم یک نسخه قدیمی بود که این مشکل رو نداشت یادمه سر سایت دوستم یک بار مطلب نوشتم این خطه میومد اگر کسی اون نسخه رو میدونه چیه بگه چون اون خطه رو داره و ماها رو گیج نمی کنه

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۷

mohammad061 گفت:
    آقایون محترم من پیشنهاد میکنم وردپرس رو بندازین تو سطل آشغال چون اعصاب آدم ها رو خورد میکنه به نظرم برین یک سیستم سایت ساز جوملا نصب کنید من یک سال باهاش کار کردم پیشتیبان داره خوب هم جواب میدن من یک سوال پرسیدم در عرض نیم ساعت مدیر انجمن جوابمو داد درضمن امنیت جومالا بهتره تا وردپرس تازه صداوسیما جمهوری اسلامی ایران هم از جومالا استفاده میکنه تازه قالب های جوملا هم عالی هستند یک چیز دیگه به نظرم چیزی رو برید نصب کنید که رسمی باشه نه چیز آشغال مثل وردپرس بدبختانه من سایتمو با وردپرس راه اندختم همین تابستون ولی پشیمون شدم چون خواستم با وردپرس هم آشنا بشم که گرون برام تموم شد

همین سیستمی که شما آشغال خطاب می کنید پرکاربردترین سیستمه دنیاست!!! (در ضمن هر پستی نشانه ی شخصیت فرد ارسال کننده اش است!!!)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۵

mehdi370 گفت:

همین سیستمی که شما آشغال خطاب می کنید پرکاربردترین سیستمه دنیاست!!! (در ضمن هر پستی نشانه ی شخصیت فرد ارسال کننده اش است!!!)

دوست عزیز من آمار نگرفتم براتون !
    ولی امنیت جومالا بهتره وردپرسه تازه زیاد دردسر نداره یکم هم حرفه ایه ولی وردپرس سرتا سر پر مشکله

• alirezarastegar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۰

کی گفته جمولا بهتره تازه هم اصلا به درد نمیخوره اون مشکلاش بیشتره من خودم اول با جمولا کار میکردم ولی اینقدر مشکل داشت که اومدم با وردپرس درست کردم
    درضمن فقط یه سایت مثال میزنی و نتیجه گیری میکنی بی سوادی بقیه رو پای قبول داشتن نزار. آیا دوتا سایت درست سراغ داری؟ کیفیت،قدرت،امنیت،پرکاربرد در همه زمینه ها را فقط وردپرس داره
    بعدشم با اجازه از مدیران اینجا الکی اسپم ندید این تایک برای یک مشکل زده شده

طراحان نوین
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۱

alirezarastegar گفت:
    کی گفته جمولا بهتره تازه هم اصلا به درد نمیخوره اون مشکلاش بیشتره من خودم اول با جمولا کار میکردم ولی اینقدر مشکل داشت که اومدم با وردپرس درست کردم
    درضمن فقط یه سایت مثال میزنی و نتیجه گیری میکنی بی سوادی بقیه رو پای قبول داشتن نزار. آیا دوتا سایت درست سراغ داری؟ کیفیت،قدرت،امنیت،پرکاربرد در همه زمینه ها را فقط وردپرس داره
    بعدشم با اجازه از مدیران اینجا الکی اسپم ندید این تایک برای یک مشکل زده شده

دوست عزیز یا شما گیجید یا میخواهید خودتونو قانع کنید با این حرف ها اگر جومالا خوب نبود چرا صداو سیما و سایت های دولتی ازشون استفاده میکنند بزرگترین سایت ها (سایت شبکه یک الی 9 سیما،سایت ورزش 3 ، نود،پی اس باز و...)دیگه هم میخوای در ضمن جومالا حرفه ای تره کسی که توش گییر میکنه یعنی بارش نیست از مدیریت وب فقط بلده بنویسه
    من نظرمو دادم شاید بسیاری از شما ها با جومالا حال نکنید ولی امتحانش کنید اول باهاش به صورت حرفه ای کار کنید بعدا نظر بدید

یاعلی مدد

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۵

Rasivell گفت:
    سلام دوستان عزيز... بعد از اپديت به نسخه جديد اين مشكل پيش امده:

نميشه ادامه مطلب گذاشت دكمه ادامه مطلب كار نميكنه!

حالا بگزریم از بحث جومالا
    من یک راهی برای این ادامه مطلب سراغ دارم نسخه ی که این خط میومد توش رو بیاریم نصب کنیم چه فرقی با این نسخه داره میشه اگر کسی وارده درستش کنه ببخشید ایرانی ها تو همه چیز استعداد دارند حالا اینجا کسی نیست شکوفاش کنه؟!!!!!!!!!!!!!!

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۸
    ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۲:۰۰

با سلام مشکل را در این تاپیک حل شده...
    http://forum.wp-persian.com/topic/25028

• سئو

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵