انجمن

مشکل جدی با وردپرس  (۲ نوشته)

• Ho3yn

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۸

درود

تقریبا 48 ساعته مدام با این مشکل درگیرم!
    از فرم ِ ورود، فراموشی رمز عبور رو زدم و پس از وارد کردن ایمیل با این پیغام روبرو شدم

ایمیل نمی‌تواند فرستاده شود.
    دلیل ممکن: میزبان شما ممکن است قابلیت mail() را از کار انداخته باشد.

کامنت فرم ِ سایتم هم کار نمیکرد، یعنی وقتی پیام ارسال میکردی میگفت ارسال نمیشه
    وقتی کسی کامنت میذاشت برام ایمیل نمیومد
    همه تنظیمات رو چک کردم و از لحاظ سایت خودم مطئمن شدم که مشکلی نداره و به php mail سرور شک کردم
    به هاستینگ گفتم و درضمن خودم به هم به سرور دسترسی داشتم، تنظیمات رو چک کردیم و php mail غیرفعال نبود
    یک سایت وردپرسی دیگه هم روی همین سرور پیدا کردم و این مورد رو چک کردم و اونم همین مشکلو داشت (ورژن 3.4)
    درنگ نکردم که قطعاً مشکل از سرور هست
    این سرور بدبخت به همه ساز ما رقصید اما باز مشکل حل نشد
    این دفعه به وردپرس شک کردم!
    یه سایت جوملا روی همین سرور پیدا کردم و mail رو روش تست کردم (تنظیمات میلش روی php mail ست شده بود) و کاملاً درست کار میکرد
    مثلا فراموشی رمز عبور رو تست کردم و جواب داد، ارسال ِ ایمیل وقتی کسی دیدگاه میذاشت رو تست کردم و جواب داد
    و الان پی بردم که این مشکل مربوط میشه به وردپرس! و شرمندگی‌ای که دربرابر هاستینگ (دوست قدیمیم) برام موند
    عزیزان گرانقدر لطفاً راهنماییم کنید که چطور این مشکل رو حل کنم؟ ( به‌غیر از استفاده از smtp )
    ناگفته نماند این مشکل از وقتی وردپرسم رو ارتقاء دادم به ورژن جدید پیدا شد.

• idinarash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۵

سلام منم همین مشکلو دارم البته نمیدونم چرا دقیقا جدیدا این اتفاق افتاده کل پلاگین ها رو هم غیر فعال که کردم باز نشد ! میدونین مشکل کجاست ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها