انجمن

مشکل جدی در بالا نیامدن ادمین  (۶ نوشته)

• topclass

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۰

با سلام
    من ادمین سایت تک ترین هستم خیلی وقته که این سایت رو دارم و تا حالا هم مشکلی نبوده
    من دیروز مثل همیشه مطالب رو گذاشتم توی سایت و یک بنر هم قرار دادم و به خوبی فعال شد
    اما امروز صبح که اومدم سایت بالا میاد ولی صفحه لاگین ادمین بالا نمیاد و هیچ پیغام خطایی هم نمیده از کجاست مشکل اینو مینویسه
    The page isn't redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept
    cookies.

ولی سایتهای دیگه ای دارم که بالا میان ادمینشون و مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنونم

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۷

ولی سایتهای دیگه ای دارم که بالا میان ادمینشون و مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنونم

شما اخیرا قالب یا افزونه جدید رو فعال یا دست کاری نکردین ؟ آخه یه همچین مشکلی خود به خود که بوجود نمیاد .

لطفا با یه آی پی و مرورگر دیگه امتحان کنید . آنتی ویروستون رو هم موقتا غیر فعال کنین . بعد لاگین کنید شاید بشه .

• adeno

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۶

آقا من هر کاری می کنم رمز ورود رو می زنم وارد پیشخوان نمیشه فقط یک صفحه سفید نشون میده
    چند ماه راحت وارد پيشخوان ميشدم ولي حالا نميشه
    آيا من هک شدم؟
    سايت مشكلي نداره ولي من اصلا ديگه دسترسي به پيشخوان ندارم.
    اين اواخر خيلي افزونه نصب كردم، ممكنه كار يكي از اين افزونه ها باشه؟ چطور افزونه هاي جديد رو حذف كنم ؟

• پویا آنلاین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۵
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۸

لطفا از ارسال پست های تکراری خودداری کنید.

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۸
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۲۴

adeno گفت:
    آقا من هر کاری می کنم رمز ورود رو می زنم وارد پیشخوان نمیشه فقط یک صفحه سفید نشون میده
    چند ماه راحت وارد پيشخوان ميشدم ولي حالا نميشه
    آيا من هک شدم؟
    سايت مشكلي نداره ولي من اصلا ديگه دسترسي به پيشخوان ندارم.
    اين اواخر خيلي افزونه نصب كردم، ممكنه كار يكي از اين افزونه ها باشه؟ چطور افزونه هاي جديد رو حذف كنم ؟

سلام دوست عزیز شما باید چند جا این مطلب رو ذکر کنید؟؟؟
    یه جایی که مربوط به مشکل شما باشه بذارید تا پاسخ داده شود.
    ممنون.

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۸
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۲۶

topclass گفت:
    با سلام
    من ادمین سایت تک ترین هستم خیلی وقته که این سایت رو دارم و تا حالا هم مشکلی نبوده
    من دیروز مثل همیشه مطالب رو گذاشتم توی سایت و یک بنر هم قرار دادم و به خوبی فعال شد
    اما امروز صبح که اومدم سایت بالا میاد ولی صفحه لاگین ادمین بالا نمیاد و هیچ پیغام خطایی هم نمیده از کجاست مشکل اینو مینویسه
    The page isn't redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept
    cookies.

سلام دوست خوبم
    شما اگر جدیدا پسورد بر روی wp-admin گذاشتید منظورم رمز دوم اون رو بردارید مشکل حل میشود.
    موفق باشید...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.