انجمن

افزودن محتوای پست با وردپرس  (۵ نوشته)

• farzin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۲

سلام دوستان. من تازه کار هستم. اینکه پست رو با وردپرس اضافه کنم میدونم ولی اینکه محتوای اون رو از طریق وردپرس اضافه کنم نمیدونم . مثلا در پست میخام 1تصویر،span و لینک داشته باشم.چطور این کار رو انجام بدم.در ضمن این موارد در هرپست با محتوای متفاوت وجود دارن.ممنون می شم کمکم کنید.

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۵

اول از همه به جمع ما وردپرسی ها خوش اومدین .

شما وقتی توی وردپرس پستی میفرستید همونجا "بارگذاری رسانه/گذاشتن" رو بزنید . میتونید فایل هاتون رو آپلود کنید . وردپرس اتوماتیک فایل های هر پست رو شناسایی میکنه و وقتی دوباره برید ویرایش همون پست از گالری میتونید رسانه های بارگذاری شده در همون پست رو مشاهده کنین .

برای این که بهتر و بیشتر بتونید کار کنید بهتره مستندات وردپرس رو بخونید . یا توی گوگل یه سرچ بزنید "آموزش کامل و تصویری ارسال پست در وردپرس" جوابای کاملی میگیرید .

یا علی .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    farzin
  • farzin

آفلاین
    عضو
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۸

ممنون از جوابتون.منظورم اینه که چه دستوری باید به کدها اضافه کنیم تا محتوای پست نشون داده بشن به همان صورتی که هستند.
    1سوال دیگه: اگه تصویری در فایل جاوااسکریپتی فراخوانی شده باشه وقتی فایل وردپرس می شه تصویرنشون داده نمی شه.باید چه کدی به تصویرهایی که در جاوااسکریپت است اضافه شود ؟
    ممنون

• farzin

آفلاین
    عضو
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۴

این مطلب رو الان فهمیدم که باید زمینه دلخواه داشته باشیم. اگر 1زمینه دلخواه تعریف کنم در همه پست ها نشون میده و من میخام این زمینه دلخواه در هر پستی متفاوت باشه . کد این قسمت چی هست؟
    و سوال دیگه اینکه اگر 2تا زمینه دلخواه داشته باشم دومی رو نشون نمیده . کد این قسمت چی هست؟
    کدی که من تعریف کردم به صورت زیر است:
    <?php $dl=get_post_meta($post->ID,'p',true); ?>
    <?php $n=get_post_meta($post->ID, 'n',true); ?>
    کدبالا را در ابتدای صفحه گذاشتم و کد زیر را در جایی که می خواستم زمینه دلخواه داشته باشم:
    <?php echo $p; ?>
    <?php echo $n; ?>

• farzin

آفلاین
    عضو
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۸

1سوال دیگه: من 1تصویر دارم که در هرپستی متفاوته . باید از تصویر شاخص استفاده کنم ولی نه کدش رو می دونم و نه نام تصویرشاخص در ورد پرس هست . باید چطور اضافه کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.