انجمن

الان با تکنولوژی های جدید گوگل ، SEo و گوگل مپ لازمه؟  (۶ نوشته)

• gothic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۰

سلام

(یک ماهه سایتم رو ساختم . بازدید روزانه 200 نفر و 600 صفحه دارم در روز .)

هفته پیش گوگل تو کمتر از 2 دقیقه همه مطالب ارسالی من رو ایندکس میکرد
    اما دو روزه که گوگل هر یک روز دو روز ایندکسم میکنه

از هیچ پلاگینی استفاده نکردم .

به نظر شما لازمه که از پلاگین استفاده کنم ؟

چون انگار گوگل سیستم هاش رو عوض کرده و خودش سریع ایندکس میکنه، و دیگه پلاگین ها هیچ تاثیری ندارن !

(البته در سایت گوگل وبمستر هم از اون انالیزر هم استفاده میکنم )

به نظر من این پلاگین ها فقط باعث خورده شدن CPU میشن و کم کردن سرعت لود سایت . و فقط باعث مشکل میشن

اصلا درست میگم اشتباه میگم ؟
    آیا پلاگینی یا راهی پیشنهاد دارین ؟؟؟

ممنونم

• gothic

آفلاین
    عضو
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۱

این مطلبم تاکید میکنه به حرفم
    http://www.emahale.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-2/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%D9%86%DA%A9/%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%86%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D9%85%D9%85%DA%A9%D9%86-%D8%A7

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    best designer
  • best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۶

ببینید پلاگین ها کاربرد های مختلفی دارن .

پلاگین گوگل سایت مپ باعث میشه صفحات شما سریع تر و بهتر ایندکس بشه من 70 تا پست دارم رنگ گوگلم 2 هست و ورودی روزانه از گوگل بالای 120 130 و حتی گاها 200 نفر میشه .

100% انتخاب یک قالب خوب و seo شده و استفاده از پلاگین های مهم seo از جمله All in one seo plugin خیلی موثر هست.

در ثانی گوگل بعضی اخلاق های کثیفی هم داره از جمله این که کسانی که از سایت های دیگه کپی میکنن رو شناسایی میکنه و امتیاز منفی میده . هیچ وقت پستی رو پاک نکنید اگه خواستین جایگذین کنید .

به نظر من این پلاگین ها فقط باعث خورده شدن CPU میشن و کم کردن سرعت لود سایت . و فقط باعث مشکل میشن

طبیعتا واسه بدست آوردن بعضی چیزا باید هزینه کرد . اینجا هم سرور شما باید قدرت لازم رو داشته باشه تا بتونه بازدید جذب کنه براتون .

نمیدونم جواب هام کامل بود یا نه . اگه سوالی بود بازم مطرح کنین یا من یا دوستان دیگه جوابتون رو میدن .
    یا علی

gothic
  • gothic

آفلاین
    عضو
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۶

city-sound گفت:
    ببینید پلاگین ها کاربرد های مختلفی دارن .

پلاگین گوگل سایت مپ باعث میشه صفحات شما سریع تر و بهتر ایندکس بشه من 70 تا پست دارم رنگ گوگلم 2 هست و ورودی روزانه از گوگل بالای 120 130 و حتی گاها 200 نفر میشه .

100% انتخاب یک قالب خوب و seo شده و استفاده از پلاگین های مهم seo از جمله All in one seo plugin خیلی موثر هست.

در ثانی گوگل بعضی اخلاق های کثیفی هم داره از جمله این که کسانی که از سایت های دیگه کپی میکنن رو شناسایی میکنه و امتیاز منفی میده . هیچ وقت پستی رو پاک نکنید اگه خواستین جایگذین کنید .

طبیعتا واسه بدست آوردن بعضی چیزا باید هزینه کرد . اینجا هم سرور شما باید قدرت لازم رو داشته باشه تا بتونه بازدید جذب کنه براتون .

نمیدونم جواب هام کامل بود یا نه . اگه سوالی بود بازم مطرح کنین یا من یا دوستان دیگه جوابتون رو میدن .
    یا علی

آخه من احساس میکنم روش جستجوی گوگل عوض شده .
    و انگار بیشتر مطالبی رو که حالا با ترفند های خاصی نوشته شده اند رو اول میاره

الان اینکه شما میگین کپی کردن مطالب باعث بلک لیست میشه

خوب چه طوری یک مطلب رو کپی کنم ؟

با ذکر منبع هم نمیشه ؟

دنیا داره سر کپی میچرخه . خوب اگه من کپی نکنم چی کار کنم؟؟؟؟؟

best designer
  • best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۵

خوب اگه دقت کنید سایت های ارایه دهنده خدمات وبلاگ نویسی با این که حتی 100 پست هم نداشته باشن رنکینگ گوگل میشه 4 اما سایت های عکس یا بیوگرافی و .... (کلا سایت های تفریحی) از جمله سایت دوست خودم که 1500 تا پست داره رنکینگ گوگلش 2 هست .

خوب گوگل میتونه اینارو شناسایی کنه . بزودی گوگل مثل یه آدم واقعی بین سایت ها میچرخه و همه و همه مطالب رو کنترل میکنه و کسانی که تا الان کپی کرده بودن رو میزاره بلک لیست .

و انگار بیشتر مطالبی رو که حالا با ترفند های خاصی نوشته شده اند رو اول میاره

این هم مربوط به seo سایت و پلاگین ها و مهارت مدیر سایت داره .

gothic
  • gothic

آفلاین
    عضو
    ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۳

پس بالاخره من پلاگین نصب کنم ؟

شما چه پلاگینی رو توصیه میکنید ؟

سپاس

درباره‌ی این موضوع