انجمن

از اینایی که داخل متن، نقل قول میکنن، چه جوریه!!!  (۶ نوشته)

• 1reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۳ مهر ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۹

شرمنده اسمش را نمیدانم. مثلا شما یک متن مینویسید و بعدش یک متن دیگر می آورید به طوریکه متن مورد نظرتان(نقل قول) به صورت رنگ آمیزی یا برجسته و یا به یک صورتی که نشان دهد سخن فرد ِ دیگری است، چگونه است؟
    منظورم رو گرفتید؟ مثلا من یک مطلب از وبلاگ شما نقل میکنم و میخواهم این نقل قول مثلا با رنگ ابی یا به شکلی زیبا نمایش داده شود تا کاربر یا همان خواننده بفهمد که متن ِ نقل قول از کجاست تا کجاست.
    چه جوری اینکار رو میشه روی وردپرس انجام داد؟ پلاگینه؟ یا کد ه؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۴ مهر ۱۳۸۷ - ۰۹:۳۷

فقط باید به نقل قول استایل بدید با CSS

• 1reza

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۷

شرمنده اخلاقتم نوید ِ عزیز. ولی متوجه نشدم. یه چیزی رو میدونم؛ مثلا یک کد دسیمالی است که اگر اونو به پستت در حالت HTML اضافه کنی، نقل قول میاد(علامت نقل قول). ولی اینی که الان جواب دادی خیلی فنی بود.
    شرمندم(این آواتور شما رو نگاه میکنم میترسم ازت سوال بپرسم). یعنی نقل قول رو استایل تعریف میکنی و بعد ازش در پست ها استفاده میکنی؟ چه جوری؟ مگه میشه؟

• 1reza

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۳:۵۲

الان گرفتم حرفتو. میگی باید به نقل قول یک استایل بدم. گرفتم چه میگی؛ دمت گرم. به چه نکته ایی اشاره کردی! ولی حالا بعد از تعریف، این رو چه طوری میشه به پست اضافه کرد. مثلا میشه به صورت ِ یک دکمه ی ITALIC یا BOLD(میدونی چی میگم؟) در ادیتور ِ پست اضافه کرد. چه جوری میشه ازش استفاده کرد؟

• omid2222

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۲
    ۱۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۶

ببینید توی ادیتورتون یه دکمه هست به شکل دو تا ویرگول کنار هم ،، , متنتونو انتخاب کنید و روی این دکمه بزنید تا نوشته به صورت نقل قول دیده بشه.

• 1reza

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۸

درسته کاملا. عجب دکمه ایی. توجه نکرده بودم. آره میشه. باید تو استایل تعریف کردش این خصوصیات ِ نقل قول رو.
    ممنون بابت راهنماییتان. از امید ِ عزیز و نوید ِ عزیز.
    ممنونم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها