انجمن

ابتدای کارم کمکم کنید  (۵ نوشته)

• ehsansilent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۰ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۸

من هاست و دومین خریدم. هاستم ویندوزه.
    میخوام با وردپرس وبسایت بزنم. اصلا هم برنامه نویسی بلد نیستم.
    توی مستندات وردپرس هم خیلی گنگ صحبت شده و من چیز زیادی سر در نیاوردم. آیا پی دی اف یا ای بوکی هست که منو از ابتدای ابتدا راهنمایی کنه.
    تورو خدا بمن بگید چیکار کنم. من باید وردپرس رو یاد بگیرم و حرفه ای شم. خیلی هم مصمم هستم فقط بهم بگید چجوری باید شروع کنم.
    منتظرم. ممنون.

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۷

برای شروع شاید تصویری بهتر باشه.
    ببینید : فیلم آموزشی نصب وردپرس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    - ehsansilent
  • sarzaminm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۴

با سلام

دوستان عزیزی که مایلند از وردپرس برای راه اندازی وبسایت استفاده کنند و نمیتونند خودشون وردپرس رو نصب کنند، مشخصات کامل ورود به هاست خودشون رو به info@nasim.info ارسال کنند تا سایتشون در عرض 30 دقیقه به صورت کاملا آماده تقدیمشون بشه ...

این کار به طور 100 درصد رایگان انجام خواهد شد ...

خواهشمندم از هاستهای رایگان استفاده نکنید. حتما از شرکتهای اینترنتی هاست لینوکس با کنترل پنل ترجیحا Cpanel و دامنه معتبر تهیه فرمایید تا کارتون به مشکل بر نخوره ...

در صورت تمایل ما هم میتوانیم برای شما هاست و دامنه با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه کنیم ، برای این امر به info@nasim.info روابط عمومی و پشتیبانی گروه دیتا پردازان نسیم ایمیل ارسال فرمایید.

بنده به هیچ عنوان قصد تبلیغات برای هیچ شخص و یا شرکتی را ندارم ، و این معرفی صرفا برای راحتی کاربران عزیز میباشد ... هر کی میزبان خوب ، پشتیبانی عالی و سرویسهای با کیفیت و سرعت بالا میخواد با دیتا پردازان نسیم تماس بگیره.

info@nasim.info

08318370860

http://www.NasimData.com

-------------------

هاستهای ارائه شده توسط دیتا پردازان نسیم با پشتیبانی کامل از وردپرس و انواع سیستمهای مدیریت محتوا و با کنترل پنل محبوب و قدرتمند ( سی پنل Cpanel ) ارائه خواهد شد ، در واقع شما فقط به تجارت خود فکر میکنید و هیچگونه نگرانی از بابت مشکلات فنی هاست و سرور نخواهید داشت ...

تمامی سرویسهای ارائه شده توسط دیتا پردازان نسیم به غیر از دامین ، دارای 7 روز گارانتی بازگشت پول میباشد.

-------------------

از مدیریت محترم سایت وردپرس فارسی تقاضا داریم سایت نسیم دیتا را جهت میزبان مناسب و مطمئن سایتها برای راحتی و آسایش کاربران عزیز معرفی نماید ...

با تشکر

ارادتمند

• رابین وب

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۰

سلام
    اگر تازه وارد هستید این سایت هم آموزش های قالب هم نصب و ... رو بعتون یاد میده

لینک سایت

• tapeshezendegi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۲

اکثرا هاست های ویندوز دارای پایگاه داده mssql هستند و لینوکس نیز my sql و از انجایی که ورد پرس بر روی مای اس کیو ال نصب می شود باید هاستتان لینوکس باشد البته برخی هاست های ویندوز مای اس کیو ال هم دارند اگر دوست داشتید می تونید اعلام کنید تا براتون درستش کنم در صورت امکان

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها