انجمن

این جمله یعنی چی  (۴ نوشته)

• tabligh1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۹ مهر ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۵

سلام من در پیوند یکتا شکلی از پیوند را انتخاب و میزنم به روز رسانی این پیغام را میده یعنی چی؟
    و من چه کار باید کنم ؟
    شما اکنون باید.htaccess خود را به‌روز کنید.

و این رو هم در پایین
    اگر .htaccess شما قابل نوشتن بود ما می‌توانستیم ‌این کار را خودبه‌خود انجام دهیم ، اما قابل نوشتن نیست بنابراین‌این‌ها قوانین بازنویسی هستند که شما باید در پرونده .htaccess قرار دهید. در کادر کلیک کنید و CTRL + a را بزنید تا همه‌ی نوشته گزینش شود.

ممنون میشم کامل توضیح بدین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad_it - امین
  • مهدی شریف

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۹ مهر ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۸

توی هاستت تو پوشه ای که وردپرس رو نصب کردی فایلی هست به نام .htaccess که باید سطح دسترسی اون رو به 777 تغییر بدی بعد تنظیمات پیوند یکتات رو ذخیره کنی و دوباره سطح دسترسی .htaccess رو به حالت اول برگردونی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad_it - امین - yahova
  • امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۴

roodsar گفت:
    توی هاستت تو پوشه ای که وردپرس رو نصب کردی فایلی هست به نام .htaccess که باید سطح دسترسی اون رو به 777 تغییر بدی بعد تنظیمات پیوند یکتات رو ذخیره کنی و دوباره سطح دسترسی .htaccess رو به حالت اول برگردونی

چجوری تغییر دسترسی بدیم یکم بیشتر توضیح بدهید ؟
    در ضمن فایل .htaccess در هاست من نیست چیکارکنم؟

• yahova

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۵

سلام کاربر عزیز

اگر هاست شما Cpanel هست با مراجعه به بخش File maneger مدیریت پوشه ها می توانید با کلیک بر روی فایل مورد نظر از سمت راست صفحه خود کلمه permissinos را ببینید و اعداد را برروی 777 قرار دهید ./

اگر چنانچه از پنل دیگری استفاده می کنید ، تقریبا تظیمات بدین صورت می باشد ./

اما راه حل دیگر آنکه فایل htaccess را از مدیریت پوشه ها ( file maneger ) دانلود کنید بر روی کامیپوتر خودتون بعد یا نوت پد باز کنید و کد های مورد نظر را در htaccess وارد کنید ./

و بعد ذخیره و بر روی هاست خودتون آپلود کنید البته اوررایت (overwite ) کنید که جایگزین قبلی بشه ./

ممنون

همه چیز را همگان دانند

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.