انجمن

گزینه نظرات فرم دریافت نظر را نمایش نمی دهد  (۵ نوشته)

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۲ مهر ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۳

با سلام مجدد ، من یه pdf برای ساخت صفحات ورد پرس دستم رسید که فکر می کنم یا چون قدیمی هست بعضی از دستوراتش درست کار نمی دن و یا اینکه واقعا مشکل داره
    من برای درج نظرات در صفحه ایندکس از کد زیر استفاده کردم <?php comments_popup_link(__('No Comments'), __('1 Comment'), __('% Comments')); ?>
    و برای صفحه comments-popup.php

<? if ( comments_open() ) : ?>
    <form action="<? echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
    <? if ( $user_ID ) : ?>
    <p>Logged in as <a href="<? echo get_option('siteurl'); ?>/wp-admin/profile.php"><? echo $user_identity; ?></a>. <a href="<? echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?action=logout" title="<? _e('Log out of this account') ?>">Logout &raquo;</a></p>
    <? else : ?>
    <p><input type="text" name="author" id="author" value="<? echo $comment_author; ?>" size="22" tabindex="1" />
    <label for="author"><small>Name <? if ($req) _e('(required)'); ?></small></label></p>
    <p><input type="text" name="email" id="email" value="<? echo $comment_author_email; ?>" size="22" tabindex="2" />
    <label for="email"><small>Mail (will not be published) <? if ($req) _e('(required)'); ?></small></label></p>
    <p><input type="text" name="url" id="url" value="<? echo $comment_author_url; ?>" size="22" tabindex="3" />
    <label for="url"><small>Website</small></label></p>
    <? endif; ?>
    <p><textarea name="comment" id="comment" cols="100%" rows="10" tabindex="4"></textarea></p>
    <p><input name="submit" type="submit" id="submit" tabindex="5" value="Submit Comment" />
    <input type="hidden" name="comment_post_ID" value="<? echo $id; ?>" />
    </p>
    <? do_action('comment_form', $post->ID); ?>
    </form>
    <? endif; ?>

ولی زمانی که روی گزینه نظرات کلیک می کنم متن کامل همون ارسال در صفحه ،نمایش داده می شه و خبری از فیلد های درج نظر و حتی خود گزینه درج نظر نیست . ممنون می شم من ُ راهنمایی کنین

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۳ مهر ۱۳۸۷ - ۱۸:۲۱

از فایل comments-popup.php پوسته کوبریک استفاده کنید ...

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۲۴ مهر ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۱

جواب نگرفتم :-(

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۶ مهر ۱۳۸۷ - ۰۶:۵۷

از پوسته پیشفرض کمک بگیرید. فایل single.php رو بسازید و comment.php رو هم از پوسته پیش فرض کپی کنید

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۲۷ مهر ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۷

با استفاده از فایل single.php قالب پیشفرض مشکل حل شد
    با تشکر @},-

درباره‌ی این موضوع