انجمن

مشکل با افزونه های Auto Linker  (۴ نوشته)

• arsol76

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۳

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.
    مشکل من از اونجایی شروع شد که تصمیم گرفتم با استفاده از افزونه های مرتبط کلمه ای که مد نظرم رو بدم و ان در هر صفحه و یا پستی که می زنم اون کلمه رو به لینک مورد نظرم لینک کنم.برای اینکار جستجوی زیادی کردم و افزونه های زیادی هم نصب کردم برای اینکار مثل Cross-Linke و SEO Ultimate و ... که اینا اصلاً زبان شیرین پارسی رو پیشتیبانی نمی کردن فقط یه افزونه پیدا کردم که از زبان مادریمون پشتیبانی می کنه که اسم اونم SEO Auto Linke هست که آداب خاص خودش و داره و مثلاً اگه برای اون دسته کلمات Anchor اسم نذاری اصلاً داخل ادامه مطلب هیچی نشون نمیده از محتوا رو !!! و حالا از اینا گذشته از این مشکل بگذریم کلمه هایی که بهش می دی فقط و فقط در ادامه مطلب لینک می کنه و در صفحه اصلی یا سایر صفحات لینک نمی کنه. خواستم ببینم کسی می تونه راهنمایی ام کنه که چکار کنم تا داخل صفحه اصلی هم کلماتم رو لینک کنه و یا افزونه دیگه ای در این مورد سراغ دارین که این مشکلات رو نداشته باشه و جالبه که سایت های پارسی زبان زیادی هستن که از این جور افزونه ها استفاده می کنند مثل میهن دانلود کسی نمی دونه این سایت ها از چه افزونه ای استفاده می کنند؟
    خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدین

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۸
    ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۶

با سلام دوست خوبم شما میتونید از این افزونه استفاده کنید که خودم استفاده کردم خیلی هم راضی هستم.
    automatic seo links

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    arsol76
  • arsol76

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵
    ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۱

بله ولی این افزونه بیش از 2 سال که آپدیت نشده!!!!!!!
    و فکر نمی کنم برای 3.4.1 جوا بده!!!

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۸
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۷:۲۹

دوست خوبم بنده عرض کردم تست شده هستش کار میکنه...

درباره‌ی این موضوع