انجمن

باز نشدن سایت بدون پیغام خطا!  (۶ نوشته)

• vahid28

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۵

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید
    بنده داشتم یه سری فایل مربوط به چت باکس Avatar chat رو توی یکی از ساب دامین های سایتم میریختم ولی یهویی دیدم ساب دامین که به صورت chat.magic19.net هستش باز نمیشه و باید آدرس رو به صورت magic19.net/chat وارد کنم تا باز بشه !!!! بعد از مدتی دیدم حتی آدرس اصلی سایت و پنل مدیریت هم باز نمیشه و فقط صفحه ی سفید نشون داده میشه !!
    آدرس سایت : magic19.net
    ممنون میشم اگه کمکم کنین و اگه گذاشتن لینک مشکل داره خودتون لینک ها رو حذف کنین ولی لطفا کمک کنین

• vahid28

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۱

دوستان بازم سلام !!!
    سرور رو ریلود کردم و دوباره وردپرس رو نصب کردم !!! (قالب و همه ی پلاگین ها و مطالب و ... پرید!!!)
    الان که خواستم وارد پنل مدیریت بشم و نام کاربری و پسورد رو زدم فقط صفحه رفرش میشه و خطای رمز عبور اشتباه است رو هم نمیده !!!
    چی کارش کنم ؟؟؟ خیلی واجبه خواهشا یکم سریع جواب بدین

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲

بالاخره اشتباه از شما بوده ولی خوشبختانه راهی برای نجاتتون هست .

به میزبان سایتتون خبر بدین براتون یک آپ ریستور کنه اینطوری پست ها قالب ها و پلاگین های به باد رفتتون برمیگرده .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    vahid28
  • vahid28

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۹

city-sound گفت:
    بالاخره اشتباه از شما بوده ولی خوشبختانه راهی برای نجاتتون هست .

به میزبان سایتتون خبر بدین براتون یک آپ ریستور کنه اینطوری پست ها قالب ها و پلاگین های به باد رفتتون برمیگرده .

سلام خیلی ممنون که توجه کردین
    پست ها و قالب و ... اصلا مشکلی نیست خودم همشون رو برمیگردونم یا همونطور که گفتین به هاستینگ اطلاع میرم ولی الان مشکلم اینه که پنل مدیریت (wp-admin) برام باز نمیشه !!!
    یعنی صفحش باز میشه و اگه یوزر نیم و پسورد اشتباه بزنم مینویسه : "خطا: شناسه معتبر نیست"
    ولی وقتی یوزر و پس درست رو وارد میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و فقط صفحه رفرش میشه !!!
    دوباره وردپرس رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد !!!

• abdan.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۶

دوست عزیز مراحل زیر رو برو
    برو به آدرس yoursite.com/wp-admin/widgets.php (به جای yoursite.com) اسم سایت خودتو بنویس
    حال اگر وارد قسمت مدیریت ابزارک های وردپرس شدی باید بدونی که هک نشدی
    همچنین به دیگر قسمت های مدیریت هم دسترسی داری و فقط یکی از افزونه هات باعث ایجاد این باگ در وردپرس شده.
    نتیجه رو همینجا گزارش بده

• vahid28

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۸

shadmehrmobile گفت:
    دوست عزیز مراحل زیر رو برو
    برو به آدرس yoursite.com/wp-admin/widgets.php (به جای yoursite.com) اسم سایت خودتو بنویس
    حال اگر وارد قسمت مدیریت ابزارک های وردپرس شدی باید بدونی که هک نشدی
    همچنین به دیگر قسمت های مدیریت هم دسترسی داری و فقط یکی از افزونه هات باعث ایجاد این باگ در وردپرس شده.
    نتیجه رو همینجا گزارش بده

سلام آقا شادمهر (اگه اشتباه نگفته باشم!)
    این همه بدبختی کشیدم و چند بار وردپرس رو دوباره نصب کردم و به شما زحمت دادم الان فهمیدم که توی حافظه ی کش مرورگر اطلاعات قبلی ذخیره شده بوده و الان که با یه مرورگر دیگه امتحان کردم باز شد !!!
    شرمنده دوستان که زحمت دادم و بازم ممنون که وقت گذاشتین :flower:

درباره‌ی این موضوع