انجمن

قالب فروشگاهی وردپرس کی فارسی میکنه ؟؟؟  (۵ نوشته)

• 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۶ مهر ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۸

سلام
    یه قالب فروشگاه دارم بد نیست اما انگلیسیه , منم بلد نیستم ترجمه کنم !!! هرکی خواست ایمیلش رو اینجا بزاره تا براش بفرستم و زحمتش رو بکشه بزاریمش توی پوسته های وردپرس

راستی کسی میدونه قالب این سایت رو کی ساخته :
    http://postage.ir/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • alishafiee

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۶ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۵

سلام

قالب postage.ir را من برای خودم طراحی کردم و قصد فروش یا انتشار بصورت رایگان هم ندارم ، شغل من هم طراحی قالب نیست .

اینا را گفتم چون تو این یک ماهه ده بیست بار تاپیک هایی دیدم که این قالب را می خواستند و یا ایمیل هایی برای فروش و طراحی دریافت کردم ، البته قالب من که همچین چیز خاصی هم نیست ولی بهتر دوستان دنبال نو آوری باشند بجای کپی برداری . ~X(

ببخشید اینا رو تو تاپیک شما گفتم آخه ... ;-)

اما بریم سر مورد اول که کار خیلی خوبیه ، من خودم وقت ندارم وگرنه حتما کمک می کردم . @},-

یسری مقاله توسط علی عزیز نوشته شده که اگه بخونی متوجه میشی که فارسی کردن قالب های وردپرس چقدر راحت بوده و تو خبر نداشتی :

http://p30design.net/1387/07/translatin-wp-theme6.html

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    ۲۶ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۴۶

ممنون , والا یکی به من گفت باید حتما php فول باشی که وقتی شنیدم هنگ کردم خدا کنه که راحت باشه
    ممنون

• jalilsystem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲

ممنون از قالب زیبایی که معرفی کردین. شرکت پارت دُر بزرگترین شرکت درب اتوماتیک و کرکره برقی تیغه کرکره اراک در ایران. ارتقاء سایت شما در موتورهای جستجو با تیم بهینه سازی سایت و سئو سایت ارزان ریلی سئو.

• کانکس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۷

jalilsystem گفت:
    ممنون از قالب زیبایی که معرفی کردین. شرکت پارت دُر بزرگترین شرکت درب اتوماتیک و کرکره برقی تیغه کرکره اراک در ایران. ارتقاء سایت شما در موتورهای جستجو با تیم بهینه سازی سایت و سئو سایت ارزان ریلی سئو.

اسپم نده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.