انجمن

مشکل با افزودن استایلی خاص به قالب  (۴ نوشته)

• arsol76

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۳

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    عزیزان تاحالا تاپیک زیاد زدم و مشکلات زیادی داشتم و انصافاً خیلی هاشون رو دوستان کم لطفی کردن حتی نگاه هم نکردن!حالا این دفعه هم به یه مشکل دیگه خوردم که پس از کلی تحقیق به هیچی نرسیدم و گفتم بازم بیام ایتجا شاید یه عزیزی ما رو کمک کرد.دوستان عنایت داشته باشن که ما طلب کار نیستیم ولی یه خورده انتظار داریم که بعضی از این پیشکسوت های وردپرس با توجه به معلوماتشون یه کمکی کنن به ما چون واقعاً خیلی از تاپیک ها بدون حتی یک پساخ میرن به قعر بایگانی!!!جوری هم هست که فقط اینجا اینجوریه ها وگر داخل فروم wordpress.org سریع جوابت رو میدن ، حالا من دیگه حاشیه نمی رم و مشکلم رو می گه خوب عزیزان بنده تصمیم گرفتم که قالب سایتم رو عوض کنم و برای این کار هم قالب itblogs رو انتخاب کردم فقط برای اینکه یه خورده شخصی سازش کنم و بهش رنگ و رو بدم اول تصمیم گرفتم که کارهایی که می خوام روش انجام بدم رو داخل localhost اعمل کنم بعد منتقل کنم به هاست اصلی.حالا مشکلی که بهش برخوردم اینه که من می خوام یه افزونه دلخواه برای لینک دانلود درست کنم و برای این قضیه هم هیچ مشکلی ندارم اما وقتی که استایل ها را به فایل های css قالب اضافه می کنم و کد های ایچ تی ام ال رو اضافه می کنم به فایل single.php یا کلاً خود قسمت محتوا قسمتی از استایل رو که دکمه اصلی باشه رو نشون می ده اما اون قسمت هاور رو نشون نمی ده و باهاش مشکل داره و جالبه که این کد رو داخل ادیتور های آنلاین امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت!!!و حتی کل کد های html اون صفخه رو که بهش اضافه کرده بودم رو هم کپی کردم داخل ادیتور و اونجا هم داخل اون قسمت کار نمی کرد ولی اگه جابجا می کردم محل کد موزد نظر رو مثلاً می بردمش داخل فوتر کار می کرد!!!!و قالب های دیگه هم امتجان کردم همین وضع بود به هاست اصبی هم بردم اونجا همون آش و همون کاسه!!!!
    اینم کد html:

<div class="dlbutton">
          <a href="#">Download</a>
          <p class="dltop">click to begin</p>
          <p class="dlbottom">1.2MB .zip</p>
        </div>

خلاصه دیگه سرتون هم درد آوردم ولی هیچ مشکلی به چشم نمی یاد اما بازم اون قسمت هاور کار نمی کنه!
    اینم لینک حالات button

• arsol76

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴

ای بابا کسی جواب نداد؟
    عزیزان یکی لطفاً کمک کنه...
    یعنی هیچی درباره مشکل من به ذهنتون نمی رسه؟

• arsol76

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۰

دوستان شما با من خصومت دارید؟
    نمیدونم چرا هرچی من تاپیک می زنم جواب نمیدین ولی از بقیه رو 10 دقیقه ای جواب می دید؟

• hamed_afk892

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۷

سلام،
    لطفا لینک دانلود پوستتونو قرار بدید و مشکلتون رو توی دو سه سطر واضح بیان کنین.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.