انجمن

مشکل پس از تعمیر پایگاه داده  (۳ نوشته)

• fatemeh_ph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۶

چند روز پیش میزبان وب سایتم اقدام به انتقال سرور ها کرد که اینکار باعث بروز مشکل برای سایت من شده...
    زمانی که سایت را لود میکنم با پیغام " خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده" مواجه میشم
    با پشتیبانی هاست تماس گرفتم به من گفتن این مشکل به دلیل کش ایران هست که اطلاعات قدیمی را نمایش میده و ظرف 48 ساعت آینده برطرف میشه اما مشکل من با گذشت زمان حل نشد و backup قبلی سایت را برای من ریست کردن که باز هم همچنان این مشکل پا برجاست...!
    دوستان کسی میتونه به من کمک کنه؟
    الان هم که می خوام وارد وردپرس بشم با پیغام زیر روبرو میشم
    " تعدادی از جداول پایگاه‌داده در دسترس نیستند. پایگاه‌داده احتمالاً باید تعمیر شود"
    من مراحل مربوط به تعمیر پایگاه داده را به درستی انجام دادم ولی هر دفعه با همین پیغام مواجه میشم !!!
    آدرس سایت: http://eng-ghaem.com/

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۰

رمز دیتابیست رو تغییر بده و مقادیر جدید رو توی فایل wp-config.php وارد کن و مطمین شو که مشکلی توی یوزر نیم و پسورد دیتا بیس وجود نداره .
    اگه مشکل حل نشد مربوط به پایگاه های mysql مربوط به سروره که احتمالا برای افراد دیگه ای که روی اون سرور هستن هم همچین مشکلی بوجود میاد .

• fatemeh_ph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۷

رمز دیتابیس را تغییر دادم حتی یک user جدید هم براش تعریف کردم ولی باز همچنان پیغام خطای پایگاه داده را مشاهده میکنم....
    گفتین اگه مشکل حل نشه مربوط به پایگاه های mysql سرور هست ولی من سایت های دیگر را که از همین وب سایت هاست تهیه کردن را نگاه کردم هیچکدوم این مشکل را نداشتند....!!!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.