انجمن

• atabak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۳

سلام دوستان. من تازه اومدم به جمع شما. راستش دروغ چرا؟ بنده اصلاً هيچ اطلاعاتي از "افزونه" و نحوه نصب آن ندارم! اصلاً نمي دونم كجا برم و چجوري نصبش كنم! خيلي هم توي گوگل دنبال آموزشش بودم ولي موفق نشدم. يعني بايد عرض كنم من يك مبتدي هستم. لطفاً كمكم كنيد. اگه آموزش به صورت تصويري باشه ممنون ميشم. ولي گام به گام باشه طوري كه معلوم بشه از كجا به كجا سر در بيارم. متشكرم

• حامد نجفی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۸

سلام دوست عزیز! خسته نباشی و به جمع وردپرسی ها خوش اومدی ! نصب افزونه زیاد کار سختی نیست. این مسیر رو دنبال کن راحت میتونی خودت انجام بدی !

افزونه => افزودن افزونه => بارگذاری => انتخاب افزونه و نصب

فقط حواست باشه هر افزونه ای رو نصب نکن و فقط از سایت وردپرس افزونه هات رو دانلود کن. حتی اگه دیدی کسی رو هاست خودش آپلود کرده اسم افزونه اش رو بردار و برو تو سایت وردس پرس قسمت پلاگین رو باز کن و اونجا سرچش کن و اگه نبود کلا بیخیالش شو!

نصیحت دوستانه بود !

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    atabak
  • atabak

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۰

hamedblogger گفت:
    سلام دوست عزیز! خسته نباشی و به جمع وردپرسی ها خوش اومدی ! نصب افزونه زیاد کار سختی نیست. این مسیر رو دنبال کن راحت میتونی خودت انجام بدی !

افزونه => افزودن افزونه => بارگذاری => انتخاب افزونه و نصب

فقط حواست باشه هر افزونه ای رو نصب نکن و فقط از سایت وردپرس افزونه هات رو دانلود کن. حتی اگه دیدی کسی رو هاست خودش آپلود کرده اسم افزونه اش رو بردار و برو تو سایت وردس پرس قسمت پلاگین رو باز کن و اونجا سرچش کن و اگه نبود کلا بیخیالش شو!

نصیحت دوستانه بود !

ممنون دوست عزيز. راستش من از سايت http://www.oru.ir يه وبسايت ايجاد كردم. مگه منظور شما همين سايت نيست؟ بهرحال در پيشخوان وبسايتم فقط يه آيكن به نام «افزونه ها» داره و ديگر هيچ!! شما آدرس كجارو دادين متوجه نميشم؟! با تشكر

• حامد نجفی

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۲

آها من فکر کردم هاست داری ! اگه داشتی میشد! من الان ی اکانت اینجایی که گفتی ساختم . اینجا نمیشه افزونه اضافه کرد. میدونی احتمالا چونکه ممکنه بعضی افزونه ها باگ داشته باشن و امنیت سایت رو به خطر بندازن اجازه افزون افزونه رو بهت نمیده. دیگه چاره ای نیست . باید بسوزی و بسازی

• atabak

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۸

منظور شما اينه كه بايد يه هاست تهيه كنم؟ رايگان يا پولي؟

• حامد نجفی

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۲

برای اینکه به همه ی امکانات دسترسی داشته باشی باید هاست بخری! فقط حواست باشه از سایت معتبری هاستت رو تهیه کنی تا بعدا برات مشکل ساز نشه!

• atabak

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۹

hamedblogger گفت:
    برای اینکه به همه ی امکانات دسترسی داشته باشی باید هاست بخری! فقط حواست باشه از سایت معتبری هاستت رو تهیه کنی تا بعدا برات مشکل ساز نشه!

سلام دوست عزيز
    خسته نباشي
    راستش وقتي از اين سايت يه وبسايت درست كردم اعلام كرده 5000 مگ هاست رايگان همراه وبسايته! ولي فقط يه قسمت به نام «افزودن» چند رسانه اي داره. ولي نمي دونم براي آپلود برنامه و افزونه چه راهي وجود داره؟!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.