انجمن

تداخل 2 کتابخانه جی کوئری  (۳ نوشته)

• vipers

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۱

سلام دوستان
    من وقتی که یه کتابخانه جی کوئری رو در قالب فرخوانی می کنم این کتابخانه با کتابخانه پیشفرض وردپرس که در پوشه wp-includs/js/jquery موجود هستش تداخل پیدا میکنه، طوری که من اگه کتابخانه جی کوئری پیشفرض وردپرس رو
    غیر فعال کنم ، تمام پلاگین و اسکریپت های سایت که از جی کوئری استفاده می کنند ، به طور کامل کار می کنند ولی درعوض پلاگین های جی کوئری در پیشخوان وردپرس از کار میافته و دیگه آجاکس هم درپیشخوان کار نمی کنه اما به محض اینکه که جی کوئری فراخوانی شده در قالب رو از کار میندازم ، جی کوئری پیشخوان کامل کار می کنه اما درعوض کل پلاگین های جی کوئری داخل سایت از کار میافته ، به طور کلی این دوتا کتابخانه با هم تداخل دارند اما من مجبورم از هر دوتای این ها به طور همزمان استفاده کنم ، ممنون میشم به من بگید که چطوری می تونم تداخل بین این ها رو از بین ببرم ، بعضی جاها هم درمورد تابع noConflict هم خوندم که هیچی ازش نفهمیدم ، لطف کنید درمورد اون هم به طور کامل توضیح بدید
    با تشکر

• Rasool_Moosavi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۴ مهر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۹

از جدیدترین نسخه که فکر کنم jquery-1.8.2 هست استفاده کنید شاید مشکلتون حل شد.

• decodat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۷

دوست عزیز من هم قبلا مشکل شما رو داشتم، البته چند کارو هم زمان روی سایتم decodat انجام دادم که مشکلم حل شد، شما هم یه سری به این تاپیک بزن:
    http://wordpress.org/support/topic/resolving-jquery-conflicts-in-jquery-plugins?replies=13

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.